Monika Zamachowska w koszuli w kratę
East News

Monika Zamachowska zostaje w "Pytaniu na śniadanie"?! Jest decyzja stacji!

Monika Zamachowska w koszuli w kratę
East News

Monika Zamachowska jakiś czas temu potwierdziła, że nadal będzie współprowadziła „Pytanie na śniadanie”. Na Instagramie podziękowała za słowa wsparcia, a osoby zawiedzione - przeprosiła:

Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie”. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda - napisała Monika Zamachowska na swoim Instgramie.

Jak donosi serwis "Wirtualne media" dziennikarka dowiedziała się o tej decyzji dopiero w poniedziałek od szefowej agencji kreacji rozrywki i oprawy w TVP. Do tej pory podejrzewano, że Monika Zamachowska może rozstać się z programem, po tym jak stacja pożegnała się z Michałem Olszańskim.

Kto będzie partnerem Moniki Zamachowskiej w "Pytaniu na śniadanie"?

Co prawda TVP zwolnienie Michała Olszańskiego wytłumaczyła, powołując się na oczekiwania coraz młodszej widowni programu. Według stacji widzowie oczekują prowadzących, którzy wprowadzą energię i zdynamizują poranny program w telewizji śniadaniowej, dlatego losy Moniki Zamachowskiej w "Pytaniu na śniadanie" były tak niepewne! Dziennikarce udało się zostać, a na kanapie obok niej zobaczymy najprawdopodobniej Aleksandra Sikorę - jak udało się ustalić "Wirtualnym Mediom". Podczas wakacyjnych odcinków obok Moniki Zamachowskiej pojawi się również Robert El Gendy, który do tej pory prowadził program razem z Tamarą Gonzalez Perea. 

Ostateczna decyzja dotycząca nowego partnera Moniki Zamachowskiej w "Pytaniu na śniadanie" ma dopiero zapaść. Stacja ma jeszcze czas do końca sierpnia na podjęcie decyzji. Z całą pewnością od września program śniadaniowy ruszy już w nowym składzie i zawalczy o jeszcze większą oglądalność.

"Pytanie na śniadanie" ma lepszą oglądalność niż "Dzień Dobry TVN"!

"Pytanie na śniadanie"  już od jakiegoś czasu cieszy się większą popularnością wśród widzów niż "Dzień Dobry TVN". Wraz z nowym sezonem obie stacje będą robiły wszystko, aby poprawić swoje wyniki, a na widzów czekają duże zmiany. Z "Pytania na śniadanie" odszedł Michał Olszański, a niedawno do ekipy dołączyła Ida Nowakowska, z kolei z "Dzień Dobry TVN" pożegnała się Magda Mołek i Marcin Meller, nowymi prowadzącymi zostali: Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Zobacz takżeJest nowy prowadzący w "Pytaniu na śniadanie"! To on zastąpi Michała Olszańskiego

 

Dotychczas Monika Zamachowska prowadziła program z Michałem Olszańskim

Michał Olszański, Monika Zamachowska PNŚ
Easntnews

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47