Zofia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z ulubionych par w polskim show-biznesie. Internauci z wypiekami czekają na kolejne wpisy aktorki na jej profilu na Instagramie, którym nie brakuje humoru. Tym razem jednak było zupełnie inaczej. Gwiazda, która w marcu ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą, zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Zofia Zborowska, jako ciężarna kobieta, postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi doświadczeniami, które niestety były bardzo trudne.

Reklama

Będzie szczerze i od serca. Moja ciąża od początku należała do tych delikatnych. Pierwszy trymestr przepełniony był strachem, mdłościami, z którymi w żaden sposób nie mogłam sobie poradzić oraz okrutnym zmęczeniem. Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać - zaczęła w swoim obszernym wpisie.

Zofia Zborowska o trudnej ciąży

Kiedy w marcu Zofia Zborowska opublikowała zdjęcie-rebus z Andrzejem Wroną, po którego rozwiązaniu mogliśmy się dowiedzieć, że tych dwoje właśnie spodziewa się pierwszego dziecka, internet dosłownie zapłonął. Całkiem niedawno, w dniu swoich 34. urodzin, aktorka postanowiła zdradzić fanom również płeć swojej pociechy i wyszło na jaw, że w słynnej rodzinie pojawi się dziewczynka! Jak się okazuje, początki ciąży w przypadku Zofii Zborowskiej nie należały do najłatwiejszych.

W swoim najnowszym wpisie na Instagramie gwiazda wyznała, że w pierwszym trymestrze ciąży mierzyła się z mdłościami, zmęczeniem i strachem. Jej stan był na tyle poważny, że musiała zrezygnować z pracy i przez miesiąc musiała leżeć. Niestety, doświadczenia w drugim trymestrze wcale nie okazały się łatwiejsze. Zofia Zborowska usłyszała od lekarzy diagnozę, z którą nie chciała podzielić się nawet z niektórymi bliskimi.

Gdy rozpoczął się II trymestr, gdzie niby jest już „bezpiecznie i fajnie” ja musiałam zderzyć się z diagnozą, która zmroziła mnie na ok 1,5 miesiąca. Nie wchodzę w szczegóły bo zapewne jutrzejsze nagłówki, zmroziłyby krew w żyłach dużej części naszej rodziny, która nie miała o tym wszystkim pojęcia. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a ja wyszłam z tej sytuacji tylko z blizną i większą ilością siwych włosów - wyznała aktorka.

W swoim obszernym wpisie Zofia Zborowska przyznała również, że nigdy nie dbała o siebie tak, jak będąc w ciąży. Aktorka, która niebawem po raz pierwszy zostanie mamą, zwróciła uwagę na styl odżywiania się, odpowiednią suplementację, czy takie kwestie jak dbanie o cerę, fizjoterapię i wiele innych rzeczy, które robi dla swojej jeszcze nienarodzonej córeczki. Przy okazji Zofia Zborowska postanowiła odnieść się do ostatniego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, dotyczącego "mody na brzydotę", który wywołał ogromne kontrowersje i liczne komentarze, nawet ze strony zaprzyjaźnionych gwiazd.

Także jak słyszę, że ktoś zarzuca mi, albo jakiejkolwiek innej kobiecie zaniedbanie... (w ciąży czy też nie), to jest mi po prostu przykro. Nigdy nie wiesz jaka historia kryje się za każdą z nas. Dla kogoś wstanie z łóżka to już jest sukces. Ja, jak mam siłę, to wjeżdża make-up i kiecka ale błagam nie oceniajmy po wyglądzie. Nie narzucajmy sobie tej chorej presji. Bądźmy dla siebie wyrozumiali, wspierajmy się. Moje postrzeganie kobiet, w trakcie trwania ciąży, niebywale się zmieniło i b. mnie to wzrusza. Jestem Waszą fanką. Bez kitu❤️ - zakończyła Zofia Zborowska.

Zobacz także: Zofia Zborowska, Halina Mlynkova, Kasia Tusk... Zobacz, kto już za chwilę zostanie mamą!

Zobacz także

Zofia Zborowska opublikowała na swoim profilu na Instgaramie poruszający wpis, w którym postanowiła podzielić się z fanami swoimi doświadczeniami z pierwszego i drugiego trymestru ciąży. Jak się okazuje, aktora usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę, na szczęście, jak sama przyznała, dziś już wszystko jest dobrze. Gwiazda nie ukrywa jednak, że pierwsze miesiące oczekiwania na dziecko, które powinny obfitować w szczęście, w jej przypadku były pełne strachu.

13 sierpnia 2019 roku Zofia Zborowska pochwaliła się na swoim Instagramie ślubnym zdjęciem z Andrzejem Wroną. Jak się okazuje, wielki dzień tej dwójki do samego końca był owiany tajemnicą. Dziś zakochani spodziewają się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Para zdradziła, że w ich rodzinie pojawi się dziewczynka!

zborowskazofia
Reklama

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec 2018 roku potwierdzili, że są razem. Słynny siatkarz oświadczył się swojej ukochanej w dniu jej 32. urodzin, a już trzy miesiące później para była po ślubie! Od momentu, kiedy ich związek ujrzał światło dzienne, fotoreporterzy nie odstępują ich na krok.

Reklama
Reklama
Reklama