Sprawa odejścia Mikołaja Roznerskiego z Teatru Rębacz nadal budzi emocje! Roznerski wytłumaczył, że uprzedził pracodawcę o swoim odejściu już wiele miesięcy wcześniej. Dyrektor teatru przedstawia inną wersję zdarzeń. Pojawiły się zarzuty o "gwiazdorzeniu" aktora.
Teraz aktor zdradził nam, że sprawą zajmą się jego prawnicy!
Zobacz: Noworoczne postanowienia - zmiana pracy. Kiedy warto podjąć taką decyzję?
Posłuchajcie, co nam powiedział o całej sytuacji gwiazdor „M jak miłość”.

ONS
















