Michał Wiśniewski, Magda Femme Michał Wiśniewski, Mandaryna Michał Wiśniewski, Anna Świątczak Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
East News

Wiadomość o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej zaskoczyła wszystkich! Gwiazda opublikowała niepokojącą wiadomość na Facebooku, informując, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Po kilku godzinach wpis usunęła, ale w rozmowie z dziennikarką Party przyznała, że to prawda, a ją samą sytuacja przerosła. 

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta. Długo chciałam wszystko utrzymać w tajemnicy. Jestem naprawdę zrozpaczona - mówiła zapłakana Dominika Tajner Wiśniewska.

Ponoć w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner już jakiś czas temu pojawił się kryzys. Według doniesień, muzyk był zazdrosny o udział żony w "Tańcu z Gwiazdami". Przypomnijmy, że artysta ma na swoim koncie już trzy nieudane małżeństwa. Poznajcie wszystkie poprzednie żony Michała Wiśniewskiego! 

Zobacz także: Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

1/4
Michał Wiśniewski, Magda Femme
East News

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, pierwsza wokalistka Ich Troje. Para wzięła ślub w 1996 roku. Relacja Michała i Magdy nie była burzliwa i dopiero po rozstaniu wokalista oskarżał swoją żonę o kłamstwa. W końcu jednak przyznał, że to ona go zostawiła i podjęła decyzję o rozwodzie. Para nie miała dzieci.

2/4
Michał Wiśniewski, Mandaryna
East News

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Marta Mandrykiewicz, znana jako Mandaryna. Para poznała się w 2000 roku - wtedy Mandaryna została tancerką i choreografką Ich Troje. W 2002 roku Marta i Michał wzięli ślub cywilny i w tym samym roku urodziło się ich pierwsze dziecko - syn Xavier.  Rok później para wzięła udział w reality show "Jestem, jaki jestem". W trakcie trwania programu w 2003 roku Marta urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Później para wzięła ślub kościelny, który przeszedł do historii. Ceremonia odbyła się bowiem na biegunie w lodowej kaplicy. Michał i Marta jechali do niej saniami ciągniętymi przez renifery. Małżeństwo pary skończyło się głośnym rozwodem w 2006 roku. 

 

Mandaryna po rozwodzie utrzymywała z Michałem poprawne relacje. W "Pytaniu na Śniadanie" zdradziła:

Po rozwodzie miałam dużo ludzi wokół siebie, którzy mi pomogli, przede wszystkim mama, tato oraz siostra, wiec było mi łatwo. Nigdy nie zagłębiałam się w tym że jesteśmy z Michałem po rozwodzie, wręcz odwrotnie zawsze go mobilizowałam do tego, aby nadal był dla dzieci fajnym tatą, co oczywiście nie było po rozwodzie łatwe. 

3/4
Michał Wiśniewski, Anna Świątczak
East News

Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak, trzecia wokalistka Ich Troje. Para wzięła ślub w 2006 roku w Las Vegas. Michał i Anna uwielbiali publicznie okazywać sobie uczucia i chwalić się swoim szczęściem. Anna była skłonna wiele poświęcić dla swojego ukochanego - zrobiła sobie nawet tatuaż na łydce, który wyrażał ich miłość. Przefarbowała też włosy na czerwono. Para była razem 5 lat i ma dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. 

4/4
Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
East News

Mimo że Michał Wiśniewski miał na swoim koncie już trzy nieudane małżeństwa, to jednak wydawało się, że u boku Dominik Tajner odnalazł wreszcie miłość i szczęście. Para poznała się w 2010 roku, a już 2 lata później powiedziała sobie "tak". Ceremonia ślubna odbyła się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach, a pannę młodą prowadził do ołtarza jej ojciec, Apoloniusz Tajner. Związek Michała Wiśniewskiego i Dominika przetrwał aż 9 lat. 

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski będą rywalizować w "Tańcu z Gwiazdami"!