Michał Wiśniewski - kim jest jego piąta żona?

Michał Wiśniewski właśnie został ojcem po raz piąty. Chłopiec dostał na imię Falco Amadeus. Co ciekawe, matką Falco Amadeusa jest jego już piąta żona, która ma na imię Pola. Wiśniewski zawsze dużo komentował w mediach swoje związki, jednak tym razem zrobił wyjątek i jest tajemniczo milczący... Poznaj wszystkie żony Michała Wiśniewksiego.

Zobacz także: Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

1/5
Michał Wiśniewski, Magda Femme
East News

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, pierwsza wokalistka Ich Troje. Para wzięła ślub w 1996 roku. Relacja Michała i Magdy nie była burzliwa i dopiero po rozstaniu wokalista oskarżał swoją żonę o kłamstwa. W końcu jednak przyznał, że to ona go zostawiła i podjęła decyzję o rozwodzie. Para nie miała dzieci.

2/5
Michał Wiśniewski, Mandaryna
East News

Drugą żoną Michała Wiśniewskiego była Marta Mandrykiewicz, znana jako Mandaryna. Para poznała się w 2000 roku - wtedy Mandaryna została tancerką i choreografką Ich Troje. W 2002 roku Marta i Michał wzięli ślub cywilny i w tym samym roku urodziło się ich pierwsze dziecko - syn Xavier.  Rok później para wzięła udział w reality show "Jestem, jaki jestem". W trakcie trwania programu w 2003 roku Marta urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Później para wzięła ślub kościelny, który przeszedł do historii. Ceremonia odbyła się bowiem na biegunie w lodowej kaplicy. Michał i Marta jechali do niej saniami ciągniętymi przez renifery. Małżeństwo pary skończyło się głośnym rozwodem w 2006 roku. 

 

Mandaryna po rozwodzie utrzymywała z Michałem poprawne relacje. W "Pytaniu na Śniadanie" zdradziła:

Po rozwodzie miałam dużo ludzi wokół siebie, którzy mi pomogli, przede wszystkim mama, tato oraz siostra, wiec było mi łatwo. Nigdy nie zagłębiałam się w tym że jesteśmy z Michałem po rozwodzie, wręcz odwrotnie zawsze go mobilizowałam do tego, aby nadal był dla dzieci fajnym tatą, co oczywiście nie było po rozwodzie łatwe. 

3/5
Michał Wiśniewski, Anna Świątczak
East News

Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak, trzecia wokalistka Ich Troje. Para wzięła ślub w 2006 roku w Las Vegas. Michał i Anna uwielbiali publicznie okazywać sobie uczucia i chwalić się swoim szczęściem. Anna była skłonna wiele poświęcić dla swojego ukochanego - zrobiła sobie nawet tatuaż na łydce, który wyrażał ich miłość. Przefarbowała też włosy na czerwono. Para była razem 5 lat i ma dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. 

4/5
Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
East News

Mimo że Michał Wiśniewski miał na swoim koncie już trzy nieudane małżeństwa, to jednak wydawało się, że u boku Dominik Tajner odnalazł wreszcie miłość i szczęście. Para poznała się w 2010 roku, a już 2 lata później powiedziała sobie "tak". Ceremonia ślubna odbyła się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach, a pannę młodą prowadził do ołtarza jej ojciec, Apoloniusz Tajner. Związek Michała Wiśniewskiego i Dominika przetrwał aż 9 lat. 

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski będą rywalizować w "Tańcu z Gwiazdami"!

5/5
Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Tym razem Wiśniewski stara się nie zdradzać zbyt wiele ze swojego życia prywatnego z nową żoną. O ślubie wiemy tylko:

Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter. Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Pola powiedzieli sobie »tak« w ogrodzie”, zdradził jeden z gości na ich ślubie w rozmowie z Plotkiem.

Pola to mama czwórki dzieci. Nie jest związana z show-biznesem i... to w zasadzie wszystko, co o niej wiadomo. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był taki tajemniczy.

Myślicie, że Pola będzie jego miłością już do końca życia?