Michał Wiśniewski - kim jest jego piąta żona?
Newsy

Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?

Ma 36 lat i 4 dzieci. Kim jest Paulina - nowa żona Michała Wiśniewskiego?

Kiedy w jednym z ostatnich trudnym dzieciństwie. Zakochiwał się, filmików na Instagramie powiedział, że „z połóweczką, z moją żoną, oglądamy teraz »Czterdziestolatka«”, w internecie zawrzało. Konto muzyka natychmiast zasypały komentarze z gratulacjami, ale pozostały bez odpowiedzi. Jednak kilka godzin później, podczas rozmowy z Telewizją WP, Michał Wiśniewski (47) po raz kolejny zasugerował zmianę stanu cywilnego. „Wspólnie z żoną mamy ósemkę dzieci i jest co robić”, wyznał. Czy lider Ich Trojga naprawdę wziął ślub? Zaskakujący wydaje się nawet nie tyle sam fakt zawarcia przez Michała kolej- nego, piątego małżeństwa, ile raczej nietypowa dla niego tajemniczość. O wcześniejszych ślubach Wiśniewski chętnie opowiadał, co więcej, jeden (z Mandaryną) wziął w świetle kamer. Tego ostatniego – jeśli faktycznie się odbył – muzyk tej pory oficjalnie nie potwierdził. O uroczystości opowiedzieli jego znajomi.

„Z uwagi na okoliczności ceremonia miała skromny i symboliczny charakter. Młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. Dopisała za to pogoda i Michał i Paulina powiedzieli sobie »tak« w ogrodzie”, zdradził jeden z nich w rozmowie z Plotkiem.

A kim jest wybranka Michała? To 36-letnia Paulina, mama czwórki dzieci. Nie jest związana z show-biznesem i... to w zasadzie wszystko, co o niej wiadomo. Michał Wiśniewski jeszcze nigdy nie był taki tajemniczy. Dlaczego tym razem ukrywa partnerkę?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski powraca? "Samoloty będą latały, ciężarówki na scenie" WIDEO

ZA GŁOSEM SERCA

Jego życie prywatne zawsze budziło zainteresowanie fanów i mediów. Zwłaszcza że Michał chętnie dzielił się jego szczegółami, nieraz odważnymi, wręcz skandalizującymi. A tych na przestrzeni ostatnich 24 lat, podczas których trwały jego cztery małżeństwa, nie brakowało. Wiśniewski był pierwszą polską gwiazdą, która zgodziła się na udział w reality show o swoim życiu. Otwarcie przyznawał się w mediach do uzależnień, opowiadał o z wielką pompą żenił, a później – najczęściej w atmosferze skandalu – rozwodził. Cztery razy. Tym razem nie tylko ewentualny ślub, ale także szczegóły swojego związku udało mu się przed mediami ukryć. Skąd w nim ta zmiana?

– Michał już nie chce wszystkim się dzielić, wyrósł z tego. Wyciągnął lekcję z przeszłości i w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak może być przez ludzi postrzegany. Zależy mu teraz na prywatności i trzeba przy- znać, że jest w tym bardzo konsekwentny – przyznała znajoma Wiśniewskiego w rozmowie z „Fleszem”.

NOWE ŻYCIE MICHAŁA

Brak bliskiej osoby u boku zaczął mu doskwierać wkrótce po głośnym rozstaniu z Dominiką Tajner w marcu zeszłego roku.

„Ja nie jestem typem człowieka, który lubi być sam (...), dajcie mi być sobą”, zaapelował w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Dlaczego Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się?
East News

Poszukiwania nowej miłości zaczął nietypowo jak na gwiazdę – w internecie, na portalu randkowym. I podobno tam ją znalazł. Między nim a Pauliną szybko zaiskrzyło. Jak donosi „Fakt”, kobieta już w lipcu wprowadziła się z gromadką swoich dzieci do podwarszawskiej willi muzyka, a w Boże Narodzenie przyjęła jego oświadczyny. Również wówczas Michał nie podzielił się nowiną z fanami. Ci o wszystkim dowiedzieli się przypadkiem z profilu w mediach społecznościowych znajomego Michała, który pod jednym ze zdjęć gratulował świeżo zaręczonej parze. Informacja o ślubie, wyjątkowo jak na muzyka skromnym, także spadła jak grom z jasnego nieba. Skąd u wokalisty ten pośpiech? Przecież niespełna osiem miesięcy temu sfinalizował rozwód z Dominiką. „On lubi mieć u boku żonę. (...) Michał, jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę”, wyznał w rozmowie z „Faktem” znajomy Wiśniewskiego.

Czy nowy pomysł Michała na siebie i miłość okaże się strzałem w dziesiątkę? Trzymamy kciuki! 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Instagram/Justyna Nagłowska
Newsy
Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"
Borys Szyc: "Ryczałem z bezsilności. To wszystko ma się skończyć przez alkohol?!"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają synka! Ale ich droga do rodzinnego szczęścia była wyjątkowo kręta... Miało być całkiem inaczej. Ale Justyna Nagłowska (39) i Borys Szyc (41) kilka tygodni przed wyznaczoną datą porodu dowie - dzieli się, że nie będą rodzić razem. Państwowe szpitale z powodu epidemii koronawirusa zakazały ojcom wstępu na porodówki. Przyszła mama nie ukrywała, że jest tą sytuacją mocno zestresowa- na, rozżalona prosiła nawet swoje fanki na Instagramie o wsparcie. Na szczęście wszystko poszło dobrze i pierwszego dnia wiosny urodził się długo wyczekiwany chłopiec. Tydzień później rodzice zaprezentowali go światu na wspólnym zdjęciu. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuję się, by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - napisał zachwycony Borys. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą, jaką znam - chwalił swoją żonę.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska) Kwi 13, 2020 o 6:34 PDT Kilka dni później w mediach społecznościowych odezwała się Justyna: Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. (...) Henio u nas wszystko zweryfikował. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro. Teraz Borys i Justyna razem z synem i dziećmi z poprzednich związków tworzą patchworkową sześcioosobową rodzinę. Aktor ma jeszcze 15-letnią...

Agnieszka Chylińska o reklamie
Newsy
Agnieszka Chylińska o kwarantannie w domu: "Czasem mam już dosyć"
Agnieszka Chylińska o kwarantannie w domu: "Czasem mam już dosyć"

"Chcę nabrać powietrza, by w lutym rozwalić system!", tłumaczyła w sierpniu zeszłego roku Agnieszka Chylińska (44) , gdy postanowiła zrobić sobie przerwę w koncertowaniu, żeby z nową energią rozpocząć jubileuszową trasę. W największych halach w Polsce gwiazda miała świętować 25-lecie pracy na scenie. Przygotowania trwały wiele miesięcy, ale Chylińska czuła, że było warto – sprzedały się niemal wszystkie bilety. Nie mogła wtedy wiedzieć, co się wydarzy na początku marca... Przed wybuchem pandemii Agnieszka zdążyła zagrać pięć koncertów, potem plan się rozsypał. Kolejnych 15, także zagranicznych, przewidzianych na marzec i kwiecień, musiała przesunąć na jesień i zimę. Artystka nie kryła, że ją to smuci. „Wiecie, czym jest dla mnie koncert. Właściwie napędza całe moje życie”, zapewniała fanów. UCIECZKA OD TROSK  Zamknięta w domu z trójką dzieci, Krysią, Esterą i Ryszardem, Chylińska postanowiła, że się nie podda. „Niektórzy uwielbiają siedzieć w chacie (...). Ja mam tak pół na pół. Z jednej strony lubię, bo z tego tytułu założyłam rodzinę. Lubię posiedzieć w domu, pogotować, poprasować, poszydełkować. Ale z drugiej strony jest też ta część we mnie, która lubi biec, szaleć, wariować i być w ruchu”, mówiła Chylińska i opowiadała, jak teraz wygląda jej życie. „Ostatnio doszły takie sprawy jak lekcje online. A ja nie po to się nie uczyłam, żeby teraz uczyć się z dziećmi”, śmiała się, fanom zaś wyjaśniała, dlaczego nie jest w stanie być z nimi w internecie codziennie: „Bo czasami po takim liczeniu klocków, maszerowaniu w rytm tamburynu... mam już trochę dosyć”. Artystka jest znana ze swojej...

Irena Dziedzic
EastNews
Newsy
Dramatyczne życie Ireny Dziedzic. Po śmierci jej ciało leżało 8 tygodni w kostnicy, nikt nie chciał zająć się pogrzebem
Dramatyczne życie Ireny Dziedzic. Po śmierci jej ciało leżało 8 tygodni w kostnicy, nikt nie chciał zająć się pogrzebem

Przez ponad 35 lat była gwiazdą telewizji, podziwianą przez miliony  widzów. Ostatnie lata Irena Dziedzic spędziła, walcząc z oskarżeniami o to, że  donosiła na kolegów do SB, i zmagając się z samotnością i biedą. Samotna starość Ireny Dziedzic Irena Dziedzic ostatnie lata swojego życia spędziła w samotności. Nie miała przyjaciół, męża ani dzieci. Dalecy kuzyni, których poinformowano o jej śmierci, nie chcieli zająć się pochówkiem. Nie podjął się tego także Bogdan G., mężczyzna, z którym Dziedzic kilka lat temu zawarła umowę dotyczącą sprzedaży swojego domu na Saskiej Kępie. Dziennikarka, która miała tylko 900 złotych emerytury, postanowiła podpisać umowę na odwróconą hipotekę – przepisała mężczyźnie swój dom, a on za to wypłacał jej co miesiąc 4,5 tys. złotych. „Miała wypłacaną pewną kwotę i dzięki temu było ją stać, żeby opłacić opiekuna, który się nią zajmował. Niestety, w umowie nie uwzględniono, że pan, któremu przepisuje mieszkanie, zapłaci za pogrzeb. Powiedzmy, że zrobili to »przyjaciele«”, zdradziła w rozmowie z Wirtualną Polską zakonnica  ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża, która była znajomą dziennikarki. W tej samej rozmowie siostra ujawniła też kilka informacji na temat okoliczności śmierci Dziedzic. „Wbrew plotkom, które się pojawiły, pani Irena zmarła w szpitalu, a nie samotnie w domu. Zawiózł ją tam opiekun, który dobrze wypełniał swoje obowiązki”, zaznaczyła zakonnica. Zaprzeczyła tym samym pogłoskom, jakoby ktoś przyczynił się do śmierci dziennikarki. Jej słowa potwierdził rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner