Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Michał Wiśniewski z żoną Dominiką w “The Story Of My Life”
Polsat/Maciej Piórko
TV-Show

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski będą rywalizować w "Tańcu z Gwiazdami"!

Znamy szczegóły!

 

Tego nikt się nie spodziewał! O tym, że w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy Dominikę Tajner-Wiśniewską, wiadomo było od końca grudnia. Jak donosi magazyn "Party", na parkiecie show zobaczymy także jej męża Michała Wiśniewskiego! Zapowiada się więc fascynujący małżeński pojedynek!

 

Przeczytaj: Michał Wiśniewski stanął w obronie Zenka Martyniuka!

 

Trzeba przyznać, że i Dominika, i Michał mają duże szanse na zdobycie Kryształowej Kuli! Niedawno małżeństwo wzięło udział w innym show Polsatu – byli gośćmi w "The Story of My Life. Historia naszego życia". Teraz czeka ich kolejny sprawdzian – na parkiecie tanecznym. Które okaże się lepsze?

 

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Kto wygra "Taniec z Gwiazdami"? Dominika czy Michał?

Cóż, oboje są w znakomitej kondycji fizycznej, a do tego mają poczucie rytmu. Jednak wokalista Ich Troje ma jeszcze jeden atut. Jaki? Dwójka jego dzieci ze związku z Martą Wiśniewską, Fabienne i Xavier, zawodowo zajmuje się tańcem i na pewno pokaże tacie kilka tanecznych kroków i sztuczek. Ale czy to wystarczy, by Michał wygrał z żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską? A wy komu kibicujecie?

 

Zobacz także: Życie Michała Wiśniewskiego to księga wzlotów i upadków. Jak zmieniła je czwarta żona, Dominika Tajner-Wiśniewska?

 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski zatańczą w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski
ONS

Dwoje dzieci  Michała Wiśniewskiego, Fabienne i Xavier, też zajmuje się tańcem!

Michał Wiśniewski z dziećmi na imprezie Ekspedycja Cartoon Network
Akpa

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Wiśniewski pokazał córkę Fabienne
Newsy
Michał Wiśniewski pokazał córkę, Fabienne! 14-latka przefarbowała się! "Mandaryna nas udusi" ZDJĘCIE

Radykalna zmiana jak na 14-latkę?

Michał Wiśniewski z synem, Xavierem
Newsy
Zobacz, jak wygląda dziś syn Michała Wiśniewskiego. Dostał u niego pracę!

O życiu uczuciowym Michała Wiśniewskiego można wiele pisać, jednak niezależnie od tego, w jaki sposób artysta kończył swoje związki, zawsze na uwadze miał dobro swoich dzieci. Piosenkarz ma trzy córki i syna, a także będąc w związku z Dominiką Tajner opiekował się jej pociechą. "Fakt" dowiedział się, że Wiśniewski zatrudnił do pomocy swojego 17-letniego syna! Xavier pomaga ojcu przy koncertach! Xavier Wiśniewski dostał pracę u taty Michał Wiśniewski ze związku z Mandaryną ma dwójkę dzieci: 17-letniego Xaviera i 16-letnią Fabienne. Ostatnio piosenkarka wybrała się z córką na otwarcie salonu urody "CHILLOUT ZONE", natomiast Michał znalazł inne zajęcie dla syna. Wokalista zatrudnił nastolatka do pomocy przy festiwalu w Opolu. Jak informuje tabloid, Xavier do nowej pracy bardzo się przykładał.  Zobacz także:  Marta Wiśniewska z córką na imprezie! Zobacz, jak wygląda dziś Fabienne Wiśniewska Xavier nosił sceniczne stroje zespołu do garderoby, a także reprezentował Michała w kontakcie z organizatorami. Odpowiadał za zdjęcia i pilnował wszystkich szczegółów dotyczących koncertu. – Kontrolował wszystko i był w amfiteatrze już od południa, mimo że Michał nie zjawił się na próbach. Musiał się czuć się na tyle pewnie, że nawet na występ wpadł w ostatniej chwili – zdradził informator "Faktu".  Po show Xavier rozdawał fanom płyty i wspierał ojca. Myślicie, że chłopak będzie teraz pomagał ojcu?  Xavier dostał pracę u ojca! Czy w ten sposób zarabia na swoje kieszonkowe?  

Michał Wiśniewski i Marta Wiśniewska w programie "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Mandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu! Zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu!

Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po Michale Wiśniewskim. Takiego komentarza lider zespołu "Ich Troje" z pewnością się nie spodziewał! Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez wiele lat. Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Marta była drugą żoną wokalisty- razem wystąpili w reality-show "Jestem jaki jestem" i doczekali się dwójki dzieci. Niestety, małżeństwo Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w 2006 roku. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a ich dzieci są już nastolatkami. Teraz Marta Wiśniewska zdradziła, co  Fabienne i Xavier odziedziczyli po swoim ojcu... Marta Wiśniewska wbija szpilę byłemu mężowi Dzieci Marty Wiśniewskiej i lidera zespołu "Ich Troje" mają już 16 i 17 lat. Teraz Mandaryna zdradziła, co po swoich rodzicach odziedziczyli Fabienne i Xavier. Mają więcej cech Michała czy jednak Marty? Zobaczcie, co powiedziała dumna mama!  Myślę, że mają trochę ze mnie, trochę z Michała, ale w ogóle nie rozpatruję tego w takich kategoriach, bo oni wzięli z nas, to co najlepsze, więc to jest najfajniejsze- powiedziała w rozmowie z Wideoportalem. W dalszej częścu komentarza Mandaryna wbiła szpilę byłemu mężowi.  Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele- oceniła Marta Wiśniewska. Myślicie, że Michał Wiśniewski odpowie byłej żonie?  Zobacz także:   Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner