Tajner Wiśniewska
ONS

Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Tajner Wiśniewska
ONS

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na swoim facebookowym koncie, że jej mąż złożył pozew o rozwód! Pod wpisem: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód! (pis.oryginalna) pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak po kilku godzinach gwiazda „Tańca z Gwiazdami” zdecydowała się go usunąć! Czy takie odważne wyznanie na profilu społecznościowym może świadczyć o tym, że para przechodzi duży kryzys? O co chodzi?

Czego ma dotyczyć konflikt w małżeństwie Wiśniewskich ?

Już od jakiegoś czasu było głośno w mediach o tym, że Michał Wiśniewski nie jest zadowolony z udziału swojej żony w „Tańcu z Gwiazdami”. Szczególnie nie podobał mu się taneczny partner Dominiki, Wojciech Jeschke:

Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – pisał niedawno „Fakt”.

Czy para naprawdę się rozwodzi?

Wpis Dominiki Tajner Wiśniewskiej rozpętał burzę. Wiele osób potraktowało tę informację jako żart. Jednak całą sprawę skomentował też Jarosław Jakimowicz, pisząc:

Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - aktora cytuje Super Express, który zachował screeny z komentarzami. 

Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Z Dominiką Tajner Wiśniewską skontaktowała się dziennikarka magazynu Party. Okazuje się, że to prawda - Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy!

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta. Długo chciałam wszystko utrzymać w tajemnicy. Jestem naprawdę zrozpaczona - mówiła zapłakana Dominika Tajner Wiśniewska.

Dlaczego zamieściła wpis na FB, a potem go usunęła? Działała w emocjach, cała sytuacja mocno ją przerosła. Przypomnijmy - córka Apoloniusza Tajnera jest czwartą żoną ekscentrycznego lidera zespołu Ich Troje. Wcześniej był żonaty z Magdą Femme, Mandaryną i Anną Świątczak.

 

Dominika Tajner w "Tańcu z gwiazdami"

East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Wiśniewska. 

Dominika Tajner Wiśniewska - wywiad w "Party"

Zobacz takżeIwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10