Tajner Wiśniewska
ONS
Newsy

Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na swoim facebookowym koncie, że jej mąż złożył pozew o rozwód! Pod wpisem: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód! (pis.oryginalna) pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak po kilku godzinach gwiazda „Tańca z Gwiazdami” zdecydowała się go usunąć! Czy takie odważne wyznanie na profilu społecznościowym może świadczyć o tym, że para przechodzi duży kryzys? O co chodzi?

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Czego ma dotyczyć konflikt w małżeństwie Wiśniewskich ?

Już od jakiegoś czasu było głośno w mediach o tym, że Michał Wiśniewski nie jest zadowolony z udziału swojej żony w „Tańcu z Gwiazdami”. Szczególnie nie podobał mu się taneczny partner Dominiki, Wojciech Jeschke:

Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – pisał niedawno „Fakt”.

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" już za nami! Kto odpadł?

Agnieszka Radwańska

Stefano Terrazzino ocenia umiejętności Agnieszki Radwańskiej! Uda im się wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Czy para naprawdę się rozwodzi?

Wpis Dominiki Tajner Wiśniewskiej rozpętał burzę. Wiele osób potraktowało tę informację jako żart. Jednak całą sprawę skomentował też Jarosław Jakimowicz, pisząc:

Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - aktora cytuje Super Express, który zachował screeny z komentarzami. 

Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Z Dominiką Tajner Wiśniewską skontaktowała się dziennikarka magazynu Party. Okazuje się, że to prawda - Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy!

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta. Długo chciałam wszystko utrzymać w tajemnicy. Jestem naprawdę zrozpaczona - mówiła zapłakana Dominika Tajner Wiśniewska.

Dlaczego zamieściła wpis na FB, a potem go usunęła? Działała w emocjach, cała sytuacja mocno ją przerosła. Przypomnijmy - córka Apoloniusza Tajnera jest czwartą żoną ekscentrycznego lidera zespołu Ich Troje. Wcześniej był żonaty z Magdą Femme, Mandaryną i Anną Świątczak.

 

Dominika Tajner w "Tańcu z gwiazdami"

East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Wiśniewska. 

Dominika Tajner Wiśniewska - wywiad w

Zobacz takżeIwona Pavlović nie współczuje upadku Dominice Tajner-Wiśniewskiej! Dlaczego?

You Can Dance, Rafał „Roofi” Kamiński, Michał Malitowski, Edyta Herbuś
Mat. prasowe
TV-Show
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!
Edyta Herbuś zdradza kulisy show, które zastąpi "Taniec z gwiazdami"!

  Już jesienią, na antenie Polsatu będziemy mogli zobaczyć nowy program "World of Dance", który zastąpi uwielbiany przez widzów "Taniec z Gwiazdami". W tanecznym show uczestnicy będą rywalizować ze sobą w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności będzie oceniać jury w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. Zapytaliśmy więc jedyną kobietę w jury, czy to właśnie ona będzie najostrzej oceniała występujących w programie tancerzy. Jaką jurorką będzie Edyta Herbuś? Posłuchajcie, co powiedziała przed naszą kamerą!   Zobacz także:  ZATAŃCZYLI NA WŁASNYM ŚLUBIE UKŁAD Z 'DIRTY DANCING'! CO ZA WIDOWISKO!   Edyta Herbuś będzie oceniać tancerzy w programie "World of Dance".

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
East News
Newsy
Michał Wiśniewski nie rozwiedzie się jednak z Dominiką? Dramatyczne wydarzenie połączyło ich na nowo
Michał Wiśniewski nie rozwiedzie się jednak z Dominiką? Dramatyczne wydarzenie połączyło ich na nowo

O rozwodzie z Michałem Wiśniewskiem Dominika Wiśniewska poinformowała w marcu na swoim Facebooku. Co prawda szybko usunęła post i wyjaśniła, że napisała to pod wpływem emocji, ale ta informacja wypłynęła od niej samej. Przyznała potem, że to jej mąż złożył pozew rozwodowy. I choć wydawało się, że w tej sprawie wszystko jest już przesądzone, teraz okazuje się, że dramatyczne wydarzenia ostatnich dni znów zbliżyły do siebie Dominikę i Michała! Choroba syna Dominiki Wiśniewskiej! Michał Wiśniewski na początku roku złożył pozew rozwodowy, ale jak podaje se.pl, zamierza go wycofać! Ostatnie tygodnie sprawiły, że para spędzała ze sobą dużo czasu. To z powodu nagłej choroby 13-letniego syna Dominiki. Wokalista bardzo wspierał żonę i pomagał jej w trudnej walce o życie  Maksa. Chłopiec prawdopodobnie zachorował na zapalenie opon mózgowych i jego stan był bardzo ciężki. Na szczęście Maks wraca do zdrowia, a - według doniesień se.pl - Dominika rozważa czy powinna dać jeszcze szansę swojemu małżeństwu.  Myślicie, że para wróci do siebie i Michał Wiśniewski nie będzie miał kolejnego rozwodu na koncie? Zobacz także :  Michał Wiśniewski napisał piosenkę dla Dominiki Tajner?! Chce do niej wrócić? Michał Wiśniewski bardzo pomagał Dominice w trudnych chwilach  

Justyna Żyła
Instagram
Newsy
Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą
Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą

Zaledwie kilka dni temu na jaw wyszło, że czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego niedługo przejdzie do historii. Muzyk niespodziewanie złożył pozew rozwodowy, zaskakując tym nie tylko swoich fanów, ale nawet swoją żonę Dominikę Tajner!  Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta - mówiła Dominika Tajner w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party". Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował sprawy. Dlaczego jednak zdecydował się na ten krok? Media zwróciły uwagę, że muzyk nie był zadowolony z udziału Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami".  Teraz Dominika Tajner może liczyć na wsparcie byłych żon Michała, jak również koleżanki z show - Justyny Żyły. Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu Justyna Żyła doskonale wie, co przechodzi Dominika Tajner, bo sama jeszcze kilka miesięcy temu była w podobnej sytuacji. Po latach zakończyło się jej małżeństwo z Piotrem Żyłą, co Justyna bardzo źle zniosła. Była żona skoczka nie radziła sobie z sytuacją i często pozwalała sobie na emocjonalne wpisy na Instagramie. Teraz radzi więc Dominice Tajner, by nie czytała w mediach informacji na swój temat. Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z Pikio.  Justyna Żyła zapewniła także, że Dominika może na nią liczyć.  Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć - dodała. Myślicie, że  wspólne doświadczenia zbliżą obie uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" do siebie i Justyna Żyła oraz Dominika Tajner zaprzyjaźnią się ze sobą?    Dominika i Michał znają się już 9 lat...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner