Michał Szpak przyzwyczaił odbiorców do tego, że jak lew strzeże swojego życia prywatnego i najbliższych, a w szczególności swojej sfery uczuciowej. Tym razem zrobił wyjątek, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego widoku! Muzyk pokazał się z... dzieckiem!

Reklama

Michał Szpak pokazał dziecko

Grono jego fanów rośnie od lat, a tym samym wzrasta zainteresowanie nie tylko jego karierą, ale i życiem osobistym. Michał Szpak co prawda od samego początku grubą linią oddziela od siebie te dwie sfery, jednak internauci i tak niecierpliwie wyczekują bardziej prywatnych smaczków. Ostatnio wielu zastanawiało się, czy jest ktoś, kto skradł serce Michała Szpaka, ponieważ do sieci trafiło zdjęcie u boku pewnego artysty i wyznanie o najlepszych Walentynach.

Odbiorcy bacznie przyglądają się więc profilowi muzyka, w poszukiwaniu ciekawostek na temat jego życia prywatnego. Nikt chyba nie przypuszczał, że pojawiają się one tak szybko i to w takiej ilości!

Michał Szpak
Michał Szpak VIPHOTO/East News

Zobacz także: Michał Szpak znów zaskoczył. Takiego zdjęcia nie pokazał nigdy wcześniej

Niedzielnym wieczorem Michał wrzucił na Instagram serię zdjęć z kilkuletnią dziewczynką. Widać na nich, że słoneczny dzień spędzili na zabawach na świeżym powietrzu, a następnie udali się do restauracji. Wokalista prędko skwitował, kim właściwie jest dla tajemniczego dziecka.

Zobacz także
Poza tym, jestem też wujkiem. Rodzina

W komentarzach zapanowało istne poruszenie. Wielu internautów zachwyciły prywatne kadry Michała, a niektórzy zgodnie stwierdzili, że świetnie sprawdza się on w roli wujka.

Taki wujek, to sama radość
Cudownym wujkiem, a zdjęcia są przesłodkie
Piękne, zwłaszcza pierwsze ujęcie.... Gaja w promieniach słońca, takie słoneczne buźki
Jesteś super wujkiem Michał. Ja wciąż nie mogę ochłonąć po wczorajszym koncercie w Muzycznej Stodole. Dziękuję za kolejny przystanek na trasie Love is Love

Nie ma więc wątpliwości, że Michał Szpak świetnie radzi sobie w roli wujka, ale czy sam chciałby mieć potomstwo? W wywiadzie dla "Twojego Stylu" wyraził jasne stanowisko w tym temacie.

Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze
Reklama

Mamy nadzieję, że teraz Michał będzie chętniej dzielił się w sieci prywatnymi kadrami.

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama