Michał Szpak Michał Szpak na konferencji prasowej "The Voice of Poland" Michał Szpak pod studiem TVP Michał Szpak - zdjęcie z mamą
Michał Szpak
thedreams studio
1/4
Michał Szpak
thedreams studio

 

Michał Szpak w poruszających słowach wspomina swoją mamę. Ponad trzy lata temu, 9 marca 2015 roku artysta przeżył prawdziwy dramat-  w wyniku choroby zmarła najważniejsza osoba w jego życiu, ukochana mama. Michał wiele razy mówił, że śmierć mamy była dla niego ogromnym ciosem i do tej pory nie może poradzić sobie z tak wielką stratą...

 

Teraz w rozmowie z magazynem "Party" zdradził, jak wiele zawdzięcza swojej mamie i jak jej śmierć wpłynęła na jego dalsze życie. Michał Szpak przyznaje, że stał się innym człowiekiem. 

 

Słowa Michała Szpaka o mamie poruszają do łez. Zobaczcie, jak ją wspomina.

 

Zobacz także: Michał Szpak wspomina zmarłą mamę w rocznicę jej śmierci: "Mamo, smutno tu bez Ciebie!"

2/4
Michał Szpak na konferencji prasowej "The Voice of Poland"
ONS

Michał Szpak w rozmowie z magazynem "Party" przyznaje, że jest wdzięczny swojej mamie za to, jak go wychowała i jakie wartości mu przekazywała.

Gdyby nie ona, nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj. Mama zawsze powtarzała mi, że dusze ludzkie różnią się od siebie bardziej niż ludzkie twarze, że najważniejsze to zawsze być sobą, szanować innych i podążać za głosem serca. I mama i tata dali mi wolność, pozwolili popełniać błędy. Dzięki takiemu podejściu i akceptacji nic nie było w stanie mnie złamać- przyznaje Michał.

 

Artysta nie ukrywa, że śmierć jego ukochanej mamy bardzo go odmieniła...  Zobaczcie, co jeszcze zdradził w rozmowie z magazynem.

 

Zobacz także: Uczestnik "X-Factor" miał wylew i jest w śpiączce! Padły wzruszające słowa ze strony Michała Szpaka

3/4
Michał Szpak pod studiem TVP

Michał nie ukrywa, że śmierć ukochanej mamy była dla niego ogromnym ciosem...

Największym, jaki przeżyłem. Po jej śmierci stałem się inną osobą. Narodził się nowy Michał – człowiek, który ma w sobie troszkę smutku i żalu, który musiał zbudować siebie na nowo. Wciąż jestem wrażliwy, ale przy tym skąpy emocjonalnie. Stałem się poniekąd samotnym wilkiem, który chodzi własnymi ścieżkami i spotyka się tylko ze swoją watahą- zdradził w rozmowie z "Party". 

 

Zobacz także: Jak mieszka Michał Szpak? Widok z okna jest imponujący!

Więcej na temat Michał Szpak