Instagram
1/4
Instagram

Michał Szpak jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w polskim show-biznesie. Artysta koncertuje w całej Polsce. Już niedługo po raz kolejny zasiądzie również w fotelu jurora "The Voice of Poland", gdzie będzie oceniał młode talenty. Kilka tygodni temu muzyk wrócił także ze Stanów Zjednoczonych, gdzie nie tylko występował, ale również spotkał się z nauczycielem śpiewu samej Jennifer Lopez.

 

Zobacz: Co łączy Michała Szpaka i Jennifer Lopeza? Będziecie mocno zaskoczeni! Szykuje się jakiś hit?

 

Jest jednak miejsce, gdzie Michał Szpak relaksuje się po ciężkim dniu pracy. Muzyk może się pochwalić pięknym mieszkaniem w samym centrum Warszawy! Jak wyglądają wnętrza jego domu? Kto je urządzał? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

2/4
Instagram

Michał Szpak jest bardzo dumny ze swojego mieszkania. Artysta zadbał o to, aby wnętrza jego domu pasowały również do jego niebanalnej osobowości. Jak sam zdradził w rozmowie z serwisem party.pl, w mieszkaniu muzyka minimalizm miesza się z "królewską iskierką"! Co więcej, w warszawskim lokum Michała Szpaka nie brakuje również industrialnych elementów. Jednym z nich jest metalowa półka na telewizor! Co jeszcze kryją wnętrza mieszkania Michała Szpaka? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
Instagram

Michał Szpak nie ukrywa, że ma bardzo mało czasu na odpoczynek. Artysta jest wciąż zabiegany, a jego kalendarz pęka w szwach. Jednak w krótkich momentach między koncertami Michał Szpak uwielbia wracać do swojego warszawskiego mieszkania, które jest dla niego schronieniem i oazą spokoju! A widok z okna? Jest naprawdę imponujący! Sprawdźcie sami na kolejnym slajdzie!

4/4
Instagram

Nie ma chyba lepszego symbolu Warszawy niż Pałac Kultury i Nauki. Michał Szpak ma to szczęście, że każdego ranka może na niego patrzeć. Zazdrościcie mu? A może wolelibyście mieć inny widok z okna? Jedno jest pewne: Michał Szpak mieszka w samym centrum stolicy!

Więcej na temat Michał Szpak domy gwiazd