Michał Szpak Sylwester z Polsatem Cleo na Sylwestrze z Polsatem Basia Kurdej Szatan na Sylwestrze Polsatu 2019/2020 Paulina Sykut na Sylwestrze Polsatu 2019/2020 Kajra i Sławomir na Sylwestrze Polsatu 2019/2020
Gwiazdy na Sylwestrze Polsatu 2019/2020
EastNews

Wczorajsza, sylwestrowa noc, obfitowała w szereg koncertów w całym kraju! Główne stacje telewizyjne, przygotowały dla swoich widzów wiele atrakcji! TVP bawiło się w Zakopanem, gdzie główną gwiazdą była Natalia Oreiro, TVN zaprosiło widzów do Warszawy, a Polsat postanowił zorganizować sylwestrową imprezę na Stadionie Śląskim w Chorzowie, na którym stanęła przepiękna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych! Wśród gwiazd, które na niej wystąpiły był m.in. Michał Szpak, Cleo, Sławomir czy Ronnie Ferrari. Całą imprezę poprowadzili m.in. Paulina Sykut czy Basia Kurdej Szatan, które wyglądały szałowo!

Na scenie nie zabrakło emocji, wspaniałych występów i ciekawych stylizacji! Niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych występów był koncert Michała Szpaka, który zachwycił wszystkich swoim strojem! Zobaczcie jak prezentowały się także inne gwiazdy na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Zobacz także: Michał Szpak opowiedział o swoim bracie! Wiedzieliście, że razem występują na scenie?

1/6
Michał Szpak Sylwester z Polsatem
East News

Jedną z największych gwiazd sylwestra z Polsatem był Michał Szpak! Na jego występ czekało grono wiernych fanów! Artysta zachwycił wszystkich nie tylko swoim głosem, ale także stylizacjami. Wokalista pokazał się zarówno w neutralnej jak i mrocznej odsłonie. 

2/6
Cleo na Sylwestrze z Polsatem
East News

Na scenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie, pojawiła się także Cleo! W jej wykonaniu mogliśmy usłyszeć piosenki takie jak "Łowcy gwiazd", "My Słowianie", a także jedną z najnowszych propozycji artystki, czyli utwór "Dom". Piosenkarka wybrała na tę okoliczność granatową, połyskującą sukienkę. 

3/6
Basia Kurdej Szatan na Sylwestrze Polsatu 2019/2020
EastNews

Publiczność na Stadionie Śląskim zachwyciły również piękne prowadzące! Basia Kurdej-Szatan debiutowała w tej roli i trzeba przyznać, że świetnie sobie poradziła! 

4/6
Paulina Sykut na Sylwestrze Polsatu 2019/2020
EastNews

Paulina Sykut to już klasa sama w sobie! Prezentowała się fenomenalnie w dwóch odsłonach!

5/6
Kajra i Sławomir na Sylwestrze Polsatu 2019/2020
EastNews

Na ogromnej scenie Stadionu Śląskiego pojawił się także Sławomir z żoną Kajrą! Tym razem artysta postanowił wystąpić jedynie podczas jednej imprezy i zdecydował się na współpracę z Polsatem. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku artysta pojawił się zarówno podczas koncertów organizowanych przez TVP jak i stację Polsat! 

6/6
Ronnie Ferrari Sylwester z Polsatem
East News

Podczas sylwestrowego koncertu na chorzowskiej scenie zadebiutował Ronnie Ferrari! Artysta zyskał rozgłos dzięki utworowi "Ona by tak chciała", który w serwisie Youtube, ma już ponad 100 milionów wyświetleń! Publiczność była zachwycona jego występem i razem z artystą śpiewała jego tegoroczny hit!