Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali twarz najstarszego syna
ONS.pl

Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali zdjęcie najstarszego syna. Franek ma już 10 lat

Michał i Aleksandra Żebrowscy pokazali twarz najstarszego syna
ONS.pl

Michał i Aleksandra Żebrowscy świętują urodziny swojego najstarszego syna i z tej okazji opublikowali jego zdjęcie na Instagramie. To pierwszy raz, kiedy zdecydowali się pokazać twarz, któregokolwiek ze swoich dzieci. Oboje bardzo cenią sobie swoją prywatność i rzadko pokazują rodzinne zdjęcia w sieci, a jeżeli tak się dzieje, to fotki nie naruszają prywatności maluchów. 

Franek, najstarszy syn Michała i Aleksandry Żebrowskich, ma już 10 lat! Do kogo jest podobny?

Zobacz także: Żona Michała Żebrowskiego wreszcie pochwaliła się brzuszkiem! Ale już wielki...

Flesz ewydanie

Michał Żebrowski po raz pierwszy pokazał zdjęcie najstarszego syna 

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska są szczęśliwymi rodzicami dwójki chłopców - Henryka oraz Franciszka. Niedługo ich rodzina się powiększy, ponieważ żona aktora niedawno zdradziła, że jest w trzeciej ciąży! 
Michał i Aleksandra, pomimo trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, mają wiele powodów do radości, kolejnym z nich są 10-te urodziny Franciszka! Dumni rodzice z tej okazji po raz pierwszy zdecydowali się pokazać twarz chłopca. Wzruszające zdjęcia pojawiły się zarówno na profilu Michała Żebrowskiego jak i Aleksandry Żebrowskej.

Sto lat Franiu! #10lat ❤️ - napisali dumni rodzice, prezentując pierwsze zdjęcia z ukochanym synkiem, jakie kiedykolwiek zrobili 

Pod zdjęciami ze wspomnieniami z 2010 roku pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń dla Frania, my również się do nich przyłączamy!

Zobacz także: Michał Żebrowski znów zostanie ojcem? Żona aktora pochwaliła się zaskakującym zdjęciem

Michał Żebrowski z okazji 10. urodzin syna, Franka, zrobił wyjątek i po raz pierwszy opublikował jego zdjęcie. To pamiątka sprzed 10 lat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Michał oraz Aleksandra Żebrowscy należą do tego grona gwiazd, które strzegą prywatności swoich dzieci i nie publikują ich wizerunków w sieci. Nie oznacza to, że na ich profilach społecznościowych nie ma rodzinnych zdjęć. Znani rodzice starają się jednak, aby publikowane przez nich fotografie nie naruszały prywatności dzieci i zazwyczaj nie widać na nich ich twarzy.

Michał i Alekdandra Żebrowscy aktualnie są rodzicami 10-letniego Franka oraz 7-letniego Henryka. Niedługo na świecie pojawi się ich trzecie dziecko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska w ciąży
East News

 

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11