Meghan Markle i książę Harry w Londynie Książę Harry i Meghan Markle w Londynie
Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News
Zobacz NOWE zdjęcia pary!
1/4
Meghan Markle i książę Harry w Londynie
East News

 

Niedawno w mediach pojawiły się informacje na temat rzekomego kryzysu w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Podobno tych dwoje zupełnie przestało się dogadywać. Zły wpływ na ich związek ma również skomplikowana sytuacja Meghan i jej rodziny, która robi wszystko, aby ośmieszyć ją w mediach. Meghan Markle, aby ratować swój związek, udała się nawet w samotną podróż do Kanady. Księżna Sussex miała nadzieję, że chwilowa rozłąka podziała zbawiennie na tę relację.

 

Zobacz także: Potajemne schadzki Meghan Markle! Wiemy, co robiła SAMA w Kanadzie!

 

Ostatnio Meghan Markle i książę Harry coraz częściej pojawiają się publicznie. Najpierw gościli w Londynie na specjalnym, charytatywnym pokazie musicalu, teraz z kolei wybrali się na spotkanie z chorymi dziećmi podczas gali WellChild Awards. Na zdjęciach para wygląda na zakochaną i wpatrzoną w siebie jak w obrazek. Jednak jak donoszą zagraniczne media, podczas tego wyjścia Meghan Markle ponoć podpadła swojemu mężowi... Jak? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Nowa stylizacja i... OCZYWIŚCIE Meghan Markle znów złamała protokół! ZDJĘCIA

2/4
East News

 

Podczas wspomnianego wyjścia Meghan Markle zaprezentowała się w czarnym garniturze projektu Altuzarry, który podkreślił jej wyjątkowo smukłą sylwetkę. Okazuje się jednak, że ten strój nie przypadł do gustu Harry'emu! Dlaczego? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Książę Harry i Meghan Markle w Londynie
East News

 

- Chciała założyć garnitur w stylu smokingu, ale Harry powiedział, że to nie jest wystarczająco tradycyjne - czytamy w serwisie Mail Online.

 

Jak widać Meghan Markle zignorowała prośby męża i postawiła na swoim. Słusznie? 

4/4
East News

 

Jak oceniacie stylizację Meghan Markle? Czy garnitur to rzeczywiście za mało tradycyjny strój?

 

POLECAMY: Pałac Kensington wydał OŚWIADCZENIE w sprawie Meghan Markle i księcia Harry'ego! O co chodzi?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle