East News

Czarne chmury nad związkiem Meghan i Harry'ego? "Płacze, że została uwięziona"

East News

 

Ich bajkowy ślub śledziły miliony osób na całym świecie. Jednak teraz zagraniczna prasa donosi, że Meghan Markle i książę Harry już dawno mają za sobą miodowy miesiąc. Podobno między małżonkami nie dzieje się najlepiej. Wpływ na to ma między innymi skomplikowana sytuacja z rodziną Meghan Markle. Przypomnijmy, że przyrodnie rodzeństwo oraz ojciec księżnej robią wszystko, aby pozbawić ją dobrego imienia. Ich liczne wypowiedzi dla mediów, w których szkalują żonę Harry'ego, nie mają końca! Podobno Meghan Markle zaczęła przekładać frustrację związaną z całą tą sytuacją na swojego męża. 

- Płacze, że czuje się uwięziona przez królewskie zasady, a Harry jest zły, że musi zajmować się obraźliwymi wypowiedziami jej rodziny - twierdzi osoba z otoczenia Meghan Markle w rozmowie z "OK! Magazine". 

 

Zobacz także: Przyjaciel rodziny królewskiej w mocnych słowach o krewnych Meghan Markle!

 

Dlaczego Meghan Markle i książę Harry się kłócą?

Podobno Meghan kłóci się z Harry'm również z innych powodów. Jak donosi informator wspomnianego magazynu, księżnej nie podoba się otoczenie, w którym żyją.

- Meghan nienawidzi Xboxa, sportowych pamiątek, lodówek z piwem czy wielkiego ekranu kinowego – tych wszystkich męskich rzeczy. W pierwszych dniach Meghan milczała na temat tego, jak jej się to nie podoba. Miała nadzieje, że uda się to zmienić i że dom będzie wyglądał elegancko - twierdzi znajomy Meghan Markle

Meghan Markle znalazła sposób na to, aby oczyścić atmosferę między nią a jej małżonkiem. Lekarstwem na tę sytuację miał być jej samotny wyjazd do Toronto. Księżna Sussex myślała, że gdy spotka się ze swoimi dawnymi znajomymi i pobędzie z dala od Harry'ego, między nimi znów będzie jak dawniej. 

 

Trzymamy za nich kciuki!

 

POLECAMY: Zakochać się w sobie na nowo - 9 prostych sposobów na kryzys w związku

 

Meghan i Harry mają kryzys w związku?

Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

 

Na najnowszych zdjęciach wciąż wyglądają na zakochanych. To tylko poza?

East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33