Księżna Meghan znów złamała protokół Nowe zdjęcia Meghan Markle
Księżna Meghan znów złamała protokół
Królowa będzie wściekła?
1/4
Księżna Meghan znów złamała protokół

 

Co cenimy w księżnej Meghan? Najbardziej to, że Markle co chwila łamie zasady brytyjskiego protokołu i robi to z uśmiechem na twarzy. Nie inaczej było wczoraj, kiedy wraz z mężem, księciem Harry'm, pojawili się się na musicalu "Hamilton" w londyńskim Victoria Palace Theatre. Podczas charytatywnej imprezy odbyła się również zbiórka na afrykańskie dzieci dotknięte wirusem HIV. 

 

Oczy wszystkich były zwrócone oczywiście na księżną Sussex, która na ten wieczór wybrała krótką czarną mini! Tym samym Meghan Markle złamała królewską etykietę! Dlaczego? Zobacz zdjęcia!


Zobacz: Najnowsze zdjęcia Meghan są bardzo NIEPOKOJĄCE! Tak chuda jeszcze nie była! Tylko spójrzcie na jej NOGI!

 

 

2/4
East News

 

Chodzi oczywiście o długość jej sukienki. Meghan wybrała bardzo, ale to bardzo krótką sukienkę, która odsłoniła jej szczuplutkie nogi. Oczywiście jak wiemy, według etykiety, księżna powinna wybierać długości m.in. w kolanko. Tutaj widzimy nawet uda Markle! Królowa Elżbieta II nie będzie zadowolona! Monarchini przywiązuje ogromną wagę do ubioru, a nie ma co ukrywać, żona księcia Harry'ego jest przez nią bacznie obserwowana. W końcu to nie pierwszy raz, kiedy Amerykanka nie stosuje się zasad, jakie panują na dworze.

 

Zobacz: Meghan Markle znów złamała protokół! I to przy królowej! Nie uwierzysz, co zrobiła tym razem

 

3/4
East News

 

Kolejną sensację wzbudziły... nogi księżnej Meghan! Nie da się ukryć, że Markle ostatnio bardzo zeszczuplała, a jej wyglądały na niepokojąco chude. Księżna Sussex ma wiele trosk na głowie - m.in. konflikt z ojcem, nie brakuje jej więc stresów. Na imprezie u boku Księcia Harry'ego ciągle jednak się uśmiechała! Dobra mina do złej gry?

 

Zobacz: Czarne chmury nad związkiem Meghan i Harry'ego? "Płacze, że została uwięziona"

4/4
Nowe zdjęcia Meghan Markle
Więcej na temat Meghan Markle