Meghan Markle Meghan Markle i książę Harry podczas świąt Meghan Markle, książę Harry
East News
Zanim złożysz CV, sprawdź, czy spełniasz te wymagania!
1/5
East News

 

Ciąża Meghan Markle to bez wątpienia jeden z najbardziej emocjonujących tematów zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na świecie! Nie da się ukryć, że od kiedy Meghan i książę Harry ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, oczy wszystkich zwrócone są właśnie na nich. Wszyscy zastanawiają się, kiedy dziecko książęcej pary przyjdzie na świat, jakiej będzie płci, a ostatnio nawet... czy Meghan naprawdę jest w ciąży, bo miłośnicy teorii spiskowych podejrzewają, że korzysta z usług surogatki. Tymczasem księżna nie przejmuje się plotkami i spokojnie przygotowuje się do narodzin dziecka. Teraz zaczęła... szukać niani! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jakie wymagania trzeba spełnić, żeby opiekować się książęcym maleństwem. 

 

Zobacz: Meghan Markle udaje, że jest w ciąży?! Te zdjęcia mogą rozwiać wszelkie wątpliwości

2/5
East News

 

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego ma przyjść na świat wiosną tego roku. Nie zostało więc już dużo czasu na znalezienie odpowiedniej pomocy. Początkowo mówiono, że Meghan może liczyć na wsparcie swojej mamy Dorii, ale teraz okazuje się, że ma... zbyt niskie kwalifikacje do opieki nad dzieckiem!

 

Zobacz: Meghan wynajęła surogatkę, bo nie może mieć dzieci? Nowe informacje o ciąży Markle!

3/5
Meghan Markle
Instagram

 

Meghan Markle chce podobno, by niania dla jej dziecka znała sztuki walki (zwłaszcza teakwondo), bo w razie czego musi obronić dziecko przed porwaniem! Do tego musi znać co najmniej dwa języki obce, a także dokładnie znać etapy rozwoju dziecka z zakresu psychologii i pedagogiki. Oczywiście musi doskonale gotować, znać zabawy edukacyjne dla dzieci, a także... być rodowitą Brytyjką. 

 

Zobacz: Meghan i Harry podjęli zaskakującą decyzję w sprawie swojego dziecka! Czy to wpłynie na ich związek?

4/5
Meghan Markle i książę Harry podczas świąt
East News

 

Podejrzewamy, że Meghan niełatwo będzie znaleźć idealną nianię, zwłaszcza po wielu doniesieniach na temat jej stosunku do pracowników i ciężkiego charakteru.

 

Zobacz: "Księżna jest trudna we współpracy" Kolejna asystentka Meghan Markle rezygnuje z pracy!

5/5
Meghan Markle, książę Harry
EastNews

 

Przypomnijmy, że przez ostatnie pół roku Meghan straciła kilku współpracowników, a także zdążyła narazić się księżnej Kate, księciu Williamowi oraz królowej Elżbiecie II! Myślicie, że Meghan znajdzie idealną nianię? 

 

Zobacz: Elżbieta II chce, żeby Harry i Meghan rozwiedli się! I to jeszcze przed narodzinami dziecka!

Więcej na temat Meghan Markle