Meghan Markle smutna
East News
O co chodzi?
1/4
Meghan Markle smutna
East News

 

Nad Meghan Markle znów pojawiły się czarne chmury! Kilka tygodni temu zagraniczne media poinformowały, że asystentka żony księcia Harry'ego zrezygnowała z pracy już po 6 miesiącach. Według doniesień prasy, Melissa Toubati zrezygnowała ze współpracy z Meghan Markle, ze względu na jej trudny charakter. Jak informował "Sunday Express" księżna jest wyjątkowo wymagająca i... kapryśna. Do pierwszych nieporozumień między Meghan Markle a jej asystentką miało dojść jeszcze przed ślubem hollywoodzkiej gwiazdy z księciem. 

Niestety, teraz okazuje się, że z pracą żegna się kolejna asystentka Meghan Markle! Dlaczego? Szczegóły na następnych stronach! 

Zobacz także: Konflikt w rodzinie królewskiej trwa. Meghan i Harry nie spędząświąt z Williamem i Kate?

2/4
East News

 

Niestety, wszystko wskazuje na to, że plotki dotyczące trudnego charakteru Meghan Markle teraz przybiorą na sile. Okazuje się bowiem, że kolejna asystentka żony księcia Harry'ego, zdecydowała, że odchodzi z pracy!

Jak informuje "Daily Mail", Samantha Cohen pracowała w pałacu przez 17 lat, a kilka miesięcy temu rozpoczęła współpracę z Meghan Markle - Samantha zastąpiła ponoć innego członka personelu, który  wcześniej odszedł z pracy.

Skąd taka decyzja? Dlaczego asystentka Meghan Markle zrezygnowała z pracy? Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Szokujące żądanie Meghan Markle przed ślubem zbulwersowało opinię publiczną!

3/4
Meghan Markle w bordowej sukience gotuje

Według doniesień zagranicznych mediów Samanta Cohen ma odejść z pracy po tym, jak na świecie pojawi się pierwsze dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. I chociaż do końca nie wiadomo, dlaczego asystentka Meghan podjęła taką decyzję, to w mediach już pojawiły się plotki, że wszystko przez trudny charakter Meghan. 

Nie jest tajemnicą, że księżna jest trudna we współpracy - twierdzi informator "The Sun". 

Zobacz także: Znamy prawdziwy powód wyprowadzki Harry'ego i Meghan z Pałacu Kensington!

4/4
księżna Kate, Meghan Markle
East News

Plotki dotyczące trudnego charakteru Meghan podsycają również ostatnie doniesienia o konflikcie między księżną Sussex, a księżną Kate... Myślicie, że żona Harry'ego skomentuje kiedyś medialne doniesienia? 

 

Zobacz: Meghan doprowadziła Kate do płaczu! Co się stało?

Więcej na temat Meghan Markle