Meghan Markle w kapeluszu Meghan Markle w sukience w kolorze pudrowego różu od House of Nonie Meghan Markle w zółtej sukience Meghan Markle i książę Harry w Irlandii Meghan Markle
Meghan Markle w kapeluszu
East News
W Internecie nic nie ginie!
1/5
Meghan Markle w kapeluszu
East News

Meghan Markle budzi ogromne emocje, od kiedy została żoną księcia Harry’ego. Wszyscy zwracają uwagę na jej stylizacje i zachowanie. Duże zainteresowanie budzi także życie Meghan sprzed związku z księciem. Teraz do sieci wyciekło dawne wideo z czasów, gdy była aktorką. Nigdy nie zgadniecie, co zostało nagrane, ale gwarantujemy - już nigdy nie spojrzycie na Meghan tak samo! Wideo znajdziecie w galerii!

Zobacz: Meghan zakłada tylko jasne sukienki! Dlaczego? Powód jest zaskakujący

2/5
Meghan Markle w sukience w kolorze pudrowego różu od House of Nonie
East News

Kilka lat temu co jakiś czas sieć podbijały kolejne wyzwania. Ludzie musieli wykonywać różne zadania przed kamerą i publikować nagrania. Raz robili to dla zabawy, innym razem w szczytnym celu. Tak było w przypadku Ice Bucket Challenge, czyli wyzwaniu, które miało uświadamiać ludziom, czym jest stwardnienie zanikowe boczne. Dlaczego o tym wspominamy?

Zobacz: Meghan Markle jest zrozpaczona! "To łamie jej serce" Co się stało?

3/5
Meghan Markle w zółtej sukience
East News

Ponieważ właśnie okazało się, że Meghan Markle podjęła wyzwanie Ice Bucket Challenge w czasach, gdy była jeszcze aktorką! Gwiazda pozwoliła wylać na siebie wiadro lodowatej wody - na tym właśnie polegało to wyzwanie!

Zobacz: Meghan Markle przyłapana na małym kłamstwie! Kolejna wpadka?

 

 

4/5
Meghan Markle i książę Harry w Irlandii
East News

Warto dodać, że gwiazdy, które brały udział w wyzwaniu zazwyczaj wpłacały także pieniądze na fundacje. Teraz już nie da się ukryć, że Meghan ma wielkie serce i nie jest jej obojętny los chorych osób. 

Zobacz: "Jeśli ojciec umrze, to będzie twoja wina!" Siostra Meghan Markle nie przebiera w słowach

5/5
Meghan Markle

Po obejrzeniu tego nagrania nie da się nie lubić Meghan Markle! 

Zobacz: Meghan zmieniła się po ślubie! Nie uwierzysz, co powiedział o niej ekspert!

Więcej na temat Meghan Markle