East News
1/4
East News

 

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle nie ma zbyt dobrych kontaktów ze swoją rodziną. Jedynie matka księżnej jest jej bardzo bliska. Podobno Doria Ragland ma się nawet niebawem przeprowadzić do Wielkiej Bytanii, aby być bliżej córki. Meghan Markle wciąż jednak nie uporządkowała relacji z ojcem i przyrodnim rodzeństwem, którzy robią wszystko, aby ją upokorzyć.

 

Zobacz także: Ojciec Meghan Markle znowu atakuje! Tym razem dostało się całej rodzinie królewskiej! Królowa zareaguje?

 

Należy jednak , że między nimi nie zawsze układało się źle. W przeszłości Meghan Markle mieszkała nawet razem z ojcem w domu w Los Angeles. Teraz ta posiadłość została przeznaczona na wynajem. Jesteście ciekawi, jak wygląda stary dom Meghan Markle? Zobaczcie sami w naszej galerii!

 

POLECAMY: Skandal pod Pałacem Kensington! Siostra Meghan Markle chciała do niego wtargnąć na wózku inwalidzkim!

2/4
East News

 

Meghan Markle mieszkała z ojcem w latach 1991-1999. To właśnie wtedy podjęła naukę w pobliskiej szkole. Thomas i Meghan mieszkali na parterze, gdzie mieściły się dwie sypialnie. Ich kontakty układały się poprawnie. Wcześniej Meghan Markle mieszkała z matką. Przypomnijmy, że jej rodzice rozwiedli się w 1983 roku i każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo. 

 

Zobacz także: Ostry konflikt w Pałacu Buckingham! Dojdzie do rozlewu krwi?!

3/4
East News

 

Teraz dawny dom Meghan Markle, gdzie mieszkała razem z ojcem, został wyremontowany. Zdjęcia posiadłości pojawiły się na stronie biura nieruchomości. Teraz każdy może zamieszkać w domu Meghan Markle, ponieważ został on wystawiony do wynajmu. 

4/4
East News

 

Chcielibyście zamieszkać w domu, gdzie dorastała Meghan Markle? :)

 

POLECAMY: Meghan Markle prawie wyszła za tego przystojniaka! Była z nim tuż przed poznaniem Harry'ego

Więcej na temat Meghan Markle