Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle, książę Harry
East News
1/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Książę Harry i Meghan Markle wrócili do swoich obowiązków po zasłużonym urlopie. Para wybrała się na rozdanie nagród Core i wzięła udział w turnieju netballa, który rozegrano w jednym z brytyjskich uniwersytetów. W tak doskonałych nastrojach już dawno nie widzieliśmy książęcej pary! Widać było, że doskonale się bawiła, a rzucanie piłką sprawiło mnóstwo frajdy szczególnie Meghna Markle. Uwagę zwracało jednak coś jeszcze... Jeden szczegół, który z pewnością nie przypadnie do gustu królowej Elżbiecie II! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, o co chodzi!

 

Zobacz: Znajomi księcia Harry'ego nie tolerują Meghan Markle. Powód jest zaskakujący!

2/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle i książę Harry stanowią wyjątkowo udaną parę. Ich publiczne wyjścia zawsze stają się okazją do świetnej zabawy oraz... okazania sobie sporej dawki czułości. W przeciwieństwie do księcia Williama i księżnej Kate, Meghan i Harry nie unikają dotykania się, przytulania, a nawet całowania, co oczywiście jest sprzeczne z królewskim protokołem.

Zobacz: Taki mąż to skarb! Książę Harry uratował Meghan z opresji. Uwaga, urocze!

3/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Nie inaczej było tym razem! Niepozorna gra w netballa stała się dla księcia Harry'ego i Meghan Markle okazją do...

 

Zobacz: Na tych zdjęciach Meghan Markle jest coś, co nie spodoba się królowej!

4/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

... publicznego okazała sobie czułości! Harry objął swoją żonę, co - jak można podejrzewać - nie spodoba się królowej Elżbiecie II.

Zobacz: Kolejny skandal na dworze królewskim? Przyjaciółka Meghan wylądowała w więzieniu! Czy może liczyć na pomoc księżnej?

5/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

My jednak uwielbiamy tę parę jeszcze bardziej! :) Czyż nie jest urocza?

Zobacz: Te zdjęcia raczej nie spodobają się królowej! Meghan Markle złamała królewski protokół?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle