Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle i książę Harry zaręczeni Książę Harry i Meghan postawili warunek!
Meghan Markle, książę Harry
East News
1/4
Meghan Markle, książę Harry
East News

 

Księżna Meghan do tej pory pojawiała się na każdym oficjalnym wyjściu, które było zaplanowane. Widać, że w ciąży wygląda doskonale i do tej pory nie dokuczały jej typowe ciążowe dolegliwości. Co prawda, Meghan nie mówi nic o swoim samopoczuciu, ale jedna z kobiet, z którymi rozmawiała podczas wizyty w Sydney zdradziła w wywiadzie, że poruszyła z księżną ten temat. Jak się okazuje, przyszła mama, przyznała się kobiecie, że czuje się doskonale - donosi "Daily Mail".

 

Jednak od czasu pierwszych dni oficjalnej wizyty w Australii wiele się zmieniło... Zobacz, co się stało podczas jednego z wyjść!

 

Zobacz: Znamy tajemnicę butów księżnej Meghan! „Jakbyś założyła chmurkę na nogę”...

 

 

2/4
Meghan Markle i książę Harry zaręczeni
East News

 

Jak się okazuje ciążowe zmęczenie dopadło również księżną! Meghan nie pokazała się u boku księcia Harry'ego podczas rozpoczęcia zawodów Invictus Games w Sydney. Niedyspozycję swojej żony wytłumaczył książę, mówiąc, że jest zmęczona i ma to związek z ciążą. Sam doskonale poradził sobie ze swoimi obowiązkami. Sprawdź, co się stało po zawodach?

 

Zobacz:  Gest Meghan Markle, który zdradza wszystko o jej małżeństwie. Nie uwierzysz, co zrobiła księżna Sussex!

3/4
Książę Harry i Meghan postawili warunek!

 

Kiedy księżna Sussex poczuła się lepiej dołączyła do męża. Jak podaje „Daily Mail” para spotkała się w parku Domain. Na przywitanie czule się pocałowali i pomachali do zebranego tłumu.

Sprawdźcie, gdzie potem pojechała para książęca!

4/4
East News

 

Kolejnym punktem w kalendarzu Meghan i Harry'ego był obiad z premierem Scottem Morrisonem. To prawdopodobnie nie jedyny raz, kiedy księżna będzie musiała zrezygnować z zaplanowanej wcześniej wizyty. Ale ma ważny powód!

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry