Meghan i Harry ciągle przebywają z oficjalną wizytą w Australii. Każdy ruch księcia i księżnej Sussex śledzą media tak na antypodach, jak i na Wyspach. Nic dziwnego, na początku tej wizyty ujawniono informację, że Meghan jest w ciąży. A i sama księżna wie jak skupiać na sobie uwagę dziennikarzy i fotoreporterów. Ledwie w piątek wszyscy dopatrywali się ciążowego brzuszka pod jej plażową sukienką, a już w sobotę pokazała dwie stylizacje, o których rozpisują się brytyjskie portale.

W sobotnie popołudnie (w Australii jest dużo wcześniej niż u nas) książęca para pojawiła się na Invictus Games - zawodach zorganizowanych w Sydney przez brytyjskiego producenta samochodów. Oboje wystąpili na luzie, co nie znaczy, że nie stylowo. Meghan miała na sobie koszulkę polo organizatora zawodów i pewnie był to najtańszy element jej stylizacji. Dobrała do niej obcisłe czarne dżinsy amerykańskiej marki Mother za 300 dolarów, marynarkę Altuzarra „Acacia” za 2371 dol. australijskich oraz buty „Millie” od Tabithy Simmons za 1033 dol. Całość uzupełniły okulary Illesteva za 240 dol. Jak podsumowuje „Daily Mail”, całość kosztowała około 4000 dolarów australijskich, czyli prawie 11 tys. zł!

Meghan Markle i książę Harry w Australii
East News

 

Niewiele mniej warta była stylizacja, którą Meghan miała na sobie podczas oficjalnych uroczystości pod pomnikiem upamiętniających australijskich żołnierzy, którzy zginęli podczas II wojny światowej. Na tą okazję wybrała skromną czarną suknię z białymi guzikami pod samą szyję od Emilii Wickstead. Dobrała do niej czarny fascynator od Philipa Treacy i małą czarną torebkę. Sama suknia nowozelandzkiej projektantki, na stałe pracującej w Londynie, kosztowała 2927 dol. australijskich.

 

Meghan Markle i książę Harry w Australii
East News

 

W której stylizacji wyglądała lepiej?

Meghan Markle w Australii
East News

Meghan Markle w Australii
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle