Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire  podczas oficjalnej wizyty Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas pierwszej wspólnej oficjalnej wizyty Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas pierwszej wspólnej oficjalnej wizyty Meghan Markle w Cheshire Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire
Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire  podczas oficjalnej wizyty
East News
Zobacz zdjęcia!
1/7
Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire  podczas oficjalnej wizyty
East News

Meghan Markle i królowa Elżbieta II odbyły pierwszą wspólną oficjalną podróż! I to pociągiem! Czy widać było między nimi napięcie? A może zachowywały się jak dobre przyjaciółki? Te zdjęcia zaskoczyły wszystkich!

Okazuje się, że relacje Meghan i królowej są bardzo dobre! Tak przynajmniej wyglądało to podczas oficjalnej wizyty Elżbiety II i żony księcia Harry'ego w Cheshire. Podróż odbyła się w nocy, bo Cheshire oddalone jest od Londynu o 300 km. Panie więc podróżowały razem prawie całą noc! A co działo się na miejscu? Królowa i amerykańska aktorka wzięły udział w uroczystym otwarciu nowego mostu Mersey Gateway. Jak to wyglądało? Zobaczcie kolejne slajdy!

ZOBACZ: O czym rozmawiali Meghan Markle i książę Harry na urodzinach królowej Elżbiety II?

2/7
Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas pierwszej wspólnej oficjalnej wizyty
East News

W Cheshire Meghan Markle i królowa spotykały się z architektami mostu Mersey Gateway, jak i również obejrzały przedstawienie przygotowane przez dzieci z miejscowej szkoły. Księżna Sussex cały czas się uśmiechała i wyglądała na wyluzowaną w towarzystwie królowej Anglii. Skąd decyzja o tym, żeby zabrać Meghan do Cheshire? Można tylko podejrzewać, że albo królowa chciała sprawdzić, czy Meghan dobrze wypada podczas oficjalnych wizyt albo po prostu bardzo ją polubiła i postanowiła spędzić z nią trochę czasu w podróży. A na jakie kreacje zdecydowały się obie panie?

 

ZOBACZ: Meghan Markle to zazdrośnica! Książę Harry już nigdy nie zobaczy swojej byłej?

3/7
Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas pierwszej wspólnej oficjalnej wizyty
East News

O relacjach amerykańskiej aktorki i monarchini krążyły już legendy. Mówiło się, że królowa Elżbieta II nie była zachwycona tym, że jej ukochany wnuk Harry chce poślubić Amerykankę, która jest po rozwodzie. Harry jednak był uparty i poprosił Meghan o rękę, a następnie przedstawił ją królowej i poprosił o zgodę na ślub. A ona, mimo wielu przeciwności, zgodziła się. 19 maja Harry i Meghan powiedzieli "tak" na zamku Windsor, kilka dni temu Meghan zadebiutowała na słynnym balkonie pałacu Buckingham, a teraz wybrała się na oficjalną wizytę wraz z królową. Jakiej marki była jej beżowa kreacja? Sprawdź kolejny slajd!

ZOBACZ: To on odpowiada za styl Meghan Markle! Czy przez niego złamała protokół? Zobacz, kto jest jej sekretnym stylistą!

4/7
Meghan Markle w Cheshire
East News

Meghan Markle postawiła na skromną kreację w kolorze beżowym od Givenchy. Stylizację uzupełniła kopertówką tej samej marki i obcasami od Sarah Flint. Givenchy staje się ulubioną marką Meghan. W końcu to właśnie francuski dom mody zaprojektował jej suknię ślubną. A jak podczas oficjalnej wizyty wyglądała królowa? 

ZOBACZ: Wpadka księżnej Meghan podczas drugiego oficjalnego wyjścia! Też to zauważyliście?

5/7
Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire
East News

Królowa od jakiegoś czasu stawia na jaskrawe kolory! Królowa w swoim kostiumie w kolorze limonkowym zdecydowanie wyróżniała się na tle skromnej Meghan. I chyba o to chodziło :)

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata show-biznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

6/7
Meghan Markle i królowa Elżbieta II śmieją się podczas oficjalnej wizyty
East News

Meghan Markle i królowa Elżbieta II podczas oficjalnej wizyty w Cheshire. 

7/7
Meghan Markle i królowa Elżbieta II w Cheshire  podczas oficjalnej wizyty
East News

Do Cheshire przyjechały pociągiem! Podróż zajęła im kilka godzin, więc zapewne miały czas, żeby lepiej się poznać :)

Więcej na temat Elżbieta II Meghan Markle