Meghan i Harry imię dla dziecka
East News

Meghan i Harry wpływają na Kate i Williama!? Tych gestów nauczyli się od księżnej Sussex!

Meghan i Harry imię dla dziecka
East News

 

Księżna Meghan wprowadziła do rodziny królewskiej wiele zmian. Z większości nawet nie zdajemy sobie sprawy, ale są to małe kroczki, które sprawiają, że sztywne zasady protokołu królewskiego ulegają rozluźnieniu. Również dzięki temu księżna Sussex cieszy się tak dużą popularnością i jest ulubienicą Brytyjczyków. Zobaczcie, jaki wpływ jej styl bycia ma na zachowanie Kate i Williama!

 

Zobacz: Królowa Elżbieta II już zdecydowała, czy woli księżną Kate czy Meghan Markle! To was zaskoczy!

 

Jaki wpływ na rodzinę królewską ma Meghan?

Księżna Meghan jest znana z tego, że często łamie protokół królewski. Zazwyczaj są to wpadki, ale czasem wygląda to jak celowy zabieg. Dzięki temu narzucone sztywne normy, ulegają rozluźnieniu i korzystają na tym pozostali członkowie monarchii. To nie jedyny wpływ Meghan na rodzinę królewską! Ma ona swój udział w zmianie zachowania Kate i Williama. A wszystko przez czułe gesty, jakie publicznie okazuje sobie z Harry'm. Trzymanie się za ręce, dotykanie pleców jako znak wsparcia czy trzymanie parasola podczas wygłaszania przemówienia w deszczowy dzień - to wszystko sprawia, że zachowanie Kate i Wiliama stało się odważniejsze.

 

Co prawda nie decydują się na takie same gesty jak księżna Sussex, ale stali się bardziej otwarci. Takie obserwacje zrobiła dla The Sun, Judi James, specjalistka od mowy ciała, która od dłuższego czasu zajmuje się odczytywaniem mowy ciała rodziny królewskiej i interpretuje je. 

 

Zobacz: Meghan Markle pokazała, jak wyglądają jej stopy...

 

Czy Kate i William powinni wzorować się na zachowaniu Meghan i Harry'ego?

 

Meghan Markle i książę Harry.

Książę Harry i Meghan Markle w Australii
East News

 

Meghan i Harry ciągle okazują sobie czułe gesty!

East News

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43