Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli małżeństwem od 1988 roku. Para poznała się na egzaminach do wrocławskiej szkoły teatralnej. Aktorzy doczekali się pięciorga dzieci. Niestety, gwiazdor znany z roli Kusego w serialu "Ranczo" zmarł 27 lutego 2020 roku z powodu guza mózgu. Jak donosi "Super Express", na pogrzebie cieszącego się sympatią szerokiej publiczności artysty pojawił się także jego nieślubny syn.

Reklama

Paweł Królikowski doczekał się nieślubnego syna?

Tabloid miał dotrzeć do dokumentów, z których wynika, że postępowanie spadkowe w Sądzie Rejonowym w Piasecznie zostało zamknięte w listopadzie 2022 roku. Według "Super Expressu" stronami byli Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej dzieci, a także młody mężczyzna, który nie nosi nazwiska po ojcu. Jak przekazał "Super Express", powołując się na informacje uzyskane w Sądzie Okręgowym w Warszawie, "orzeczenie dotyczące spadku zostało wydane na podstawie ustawy", a nie testamentu. W mediach możemy znaleźć doniesienia o tym, że nieślubny syn Pawła Królikowskiego mieszka we Wrocławiu. Aktor miał wdać się w romans z matką mężczyzny, natomiast później Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła mężowi.

Zobacz także: Antoni Królikowski o niepłaceniu alimentów: "Nie miałem po prostu możliwości"

TRICOLORS/East News

W rozmowie z serwisem Pudelek wdowa po Pawle Królikowskim potwierdziła, że jej mąż miał nieślubnego syna. Aktorka jednak nie chciała wdawać się w szczegóły, by uszanować prywatność mężczyzny.

Tak potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny — powiedziała.

MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Zobacz także: Antoni Królikowski odpowie przed sądem za niepłacenie alimentów. Jest akt oskarżenia

Zobacz także
Reklama

Pod koniec lutego br. minęły trzy lata od śmierci cenionego aktora. Gwiazdor odszedł w wieku 59 lat. Niedawno pokazywaliśmy, jak wygląda dzisiaj grób Pawła Królikowskiego. Wiedzieliście, że artysta miał nieślubnego syna?

MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama