Mateusz Ziółko z żoną, Marianną

Mateusz Ziółko został sfotografowany u boku pięknej żony tuż po wyjściu ze studia "Dzień Dobry TVN". Popularny muzyk cieszy się wielką sympatią, zanim mógł spokojnie pospacerować z Marianną Sokołowską-Ziółko, najpierw rozdał kilkanaście autografów! Para rzadko kiedy pokazuje się gdzieś razem, choć Marianna jest przecież menadżerką męża. A przy okazji możemy się również przekonać, jak piękną i doskonale ubraną kobietą! Zobaczcie niżej ich wspólne fotki! 

Zobacz także: Zdjęcia ze ślubu Mateusza Ziółko! 

1/3
Mateusz Ziółko z żoną, Marianną

Marianna Sokołowska i Mateusz Ziółko pobrali się w czerwcu 2017 roku. Na uroczystości w Brzesku pojawiła się cała masa gwiazd - m.in. Adam Zdrójkowski. Marianna w 2009 roku otrzymała tytuł Miss Polonia Ziemi Sądeckiej. Jest drugą żoną Mateusza. Artysta ma za sobą bardzo trudny rozwód, z pierwszą żoną, Jadwigą:

Jestem człowiekiem bardzo emocjonalnym i nie potrafię efektywnie działać, gdy mam bajzel wokół siebie. Po ślubie wyprowadziłem się spod Krakowa. Teraz mieszkamy w Nowym Sączu, gdzie jest bardzo pięknie, ale też wszędzie daleko. Te niedogodności rekompensują mi chwile, kiedy wracam z trasy do domu i mogę usiąść z dzieciakami we własnym ogrodzie – mówił jakiś czas temu w rozmowie z „Fleszem”

 

2/3
Mateusz Ziółko z żoną, Marianną

Mateusz i Marianna wychowują razem... czterech synów. Dwóch z poprzedniego małżeństwa wokalisty - Maksymiliana i Franka oraz dwóch, którzy są owocem ich miłości - Jana i Jakuba. Artysta śmieje się, że jest nazywany przez znajomych „ojcem Mateuszem”: 

Tak mnie nazywają, bo mam czterech synów, to jest naprawdę niezła banda (śmiech). Wszyscy czterej mają też talent muzyczny. Mój najstarszy syn łapie się za gitarę, a młodsi pięknie śpiewają, czasami nawet moje piosenki. Ale nie będą im niczego narzucał – mówił w rozmowie z „Fleszem”

3/3
Mateusz Ziółko z żoną, Marianną

Niedawno Mateusz wziął udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści":

#artyściprzeciwnienawiści a wśród nich największe serducho polskiej sceny muzycznej - napisała czule o mężu Marianna. 

Lubicie jego piosenki?

Zobacz także: Mateusz Ziółko o swoim małżeństwie. Tak wylewny nie był nigdy!

Więcej na temat Mateusz Ziółko