Nowe show TVN, czyli "Mask Singer" to produkcja, która już przed premierą wywołuje duże emocje. Powodów jest wiele - szalony format, który został przeniesiony z Południowej Korei oraz prawdziwy gwiazdozbiór polskiego show-biznesu. Od pewnego czas spekulowano na temat jury. Wiemy już, że w programie zobaczymy Kubę Wojewódzkiego. Niedawno "Król TVN" opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazał pozostałych członków. Szykuje się powrót gwiazdy z "Rodziny zastępczej"!

Reklama

"Mask Singer": Kuba Wojewódzki demaskuje jury

Premiera "Mask Singer" może być jednym z największych wydarzeń telewizyjnych w tym roku. Show, które stacja TVN ma pokazać wiosną, pojawiło się już w 41 krajach. Pierwowzorem formatu jest południowokoreański program "King of Mask Singer". Uczestnikami show są celebryci, którzy wychodzą na scenę w przebraniach i maskach. Pierwszym jurorem został doświadczony dziennikarz Kuba Wojewódzki, którego widzowie znają z takich programów jak "X-Factor", "Mam talent", "Mali giganci" czy też "Idol".

Zobacz także: Kuba Wojewódzki bronił Basi Kurdej-Szatan w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim. Co na to aktorka?

Artur Zawadzki/REPORTER

Niedawno kontrowersyjny "Król TVN" rozwiał wszelkie wątpliwości i zakończył spekulacje na temat tego, go zasiądzie w jury "Mask Singer". Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wraz z Julią Kamińską i Joanną Trzepiecińską. Gwiazdy seriali "BrzydUla" oraz "Rodzina zastępcza" wyglądają na bardzo zadowolone z możliwości wzięcia udziału w show. Ostatnim jurorem jest znany stand-uper Kacper Ruciński.

Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach... - napisał Kuba Wojewódzki.

Po raz pierwszy biorę udział w programie, który wygląda tak, jakby w Polsce zalegalizowali marihuanę... - dodał.

Mateusz Jagielski/East News

Wygląda na to, że "Mask Singer" może być programem, który wywoła wiele emocji w mediach. Spośród znanych aktorów, dziennikarzy, sportowców, muzyków i celebrytów zostanie wybranych 12 osób, które wystąpią w show w specjalnych przebraniach. Zadaniem jurorów będzie zdemaskowanie uczestników i odkrycie ich prawdziwych tożsamości. Zwycięzcą zostanie gwiazda, której twarz pozostanie tajemnicą najdłużej.

Zobacz także
Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" zostaną rodzicami! "Jesteśmy ogromnie szczęśliwi"

Zamierzacie oglądać "Mask Singer"? Show pojawi się na antenie TVN wiosną 2022 roku.

Artur Zawadzki/REPORTER/KAROLINA MISZTAL/REPORTER/Mateusz Jagielski/East News

Metamorfoza Joanny Trzepiecińskiej

Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich lat Joanna Trzepiecińska bardzo się zmieniła. Aktorka znana głównie z roli Alutki z kulowego serialu "Rodzina Zastępcza" zrezygnowała z długich, prostych pasm na rzecz naturalnych loków.

Codzienne stylizacje i makijaż artystki są zdecydowanie odmienne od tego, co widzowie mogli podziwiać w "Rodzinie Zastępczej". Serialowa Alutka kochała żywe kolory, niekonwencjonalne stylizacje oraz wyraziste, często neonowe makijaże.

Reklama

Zobacz także: Aleksander Ihnatowicz czyli Romek z "Rodziny Zastępczej" skończył 37 lat! Jak dziś wygląda?

Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama