Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Katarzyna Zielińska zabrała Marzenę Rogalską do Mrągowa
Instagram
Newsy

Katarzyna Zielińska pochwaliła się fotkami z Marzeną Rogalską. Zobaczcie, jak wygląda ręka prowadzącej PnŚ!

Katarzyna Zielińska pochwaliła się fotkami z Marzeną Rogalską. Zobaczcie, jak wygląda ręka prowadzącej PnŚ!

Katarzyna Zielińska pochwaliła się wspólnymi fotkami z Marzeną Rogalską. Aktorka za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się swoim fanom, że wyjechała do Mrągowa i jak się okazuje, towarzyszy jej przyjaciółka. Zielińska i Rogalska będą tam razem występować. Aktorka pokazała zdjęcia z prób w amfiteatrze i nagranie z drogi do Mrągowa-dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda ręka prowadzącej Pytanie na Śniadanie, która tydzień temu została zraniona podczas wykonywania sztuczki Pana Ząbka.

 

Marzena Rogalska od chwili wypadku, o którym stało się głośno nie tylko w polskich mediach, nie pojawiła się w śniadaniowym programie. W dzisiejszym wydaniu, prowadzącą zastąpiła Ola Rosiak- wygląda jednak na to, że Marzena Rogalska nie wystąpiła w PnŚ nie ze względu na swoje zdrowie a ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

 

Na nagraniu i zdjęciach udostępnionych przez Katarzynę Zielińską doskonale widać, że Marzena Rogalska wciąż ma zabandażowaną dłoń.  Panie żartują nawet, że aktorka musi teraz nosić bagaże poszkodowanej Rogalskiej. Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej

 

Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska pojechały do Mrągowa.

 

 

Porwanie Rogala do Mrągowa #porwaniemarzenki #zyjipozwolzycinnym @marzena_rogalska

Film zamieszczony przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Jak wygląda ręka prowadzącej PnŚ?

Katarzyna Zielińska zabrała Marzenę Rogalską do Mrągowa
Instagram

Marzena Rogalska nie pojawiła się w sobotnim wydaniu PnŚ.

Katarzyna Zielińska zabrała Marzenę Rogalską do Mrągowa
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gra po wypadku w Pytaniu na Śniadanie
screen z gry
Newsy
Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!
Uratuj Marzenkę przed gwoździem! Gra na podstawie słynnego wypadku w PnŚ hitem sieci!

Wypadek z gwoździem w weekendowym wydaniu Pytania na Śniadanie stał się ogólnoświatową sensacją . Zranienie prowadzącej Marzeny Rogalskiej podczas nieudanej próby sztuczki iluzjonisty - Pana Ząbka, komentowali już chyba wszyscy, łącznie z kolegami po fachu ... Niezwykłą popularność tego kuriozalnego wydarzenia postanowił wykorzystać zespół agencji SpinHouse, tworząc... grę na kanwie wypadku z gwoździem. Gra nazywa się, a jakże, Gwóźdź Programu. Pokazuje postaci podobne do Marzeny Rogalskiej , Pana Ząbka i Tomasza Kammela. Gracz wybiera, w którą torbę ma uderzyć prowadząca. Gdy trafi na gwóźdź, słychać "ałaaaa" Rogalskiej i sławne już: "K... przepraszam" Pana Ząbka. Skąd taki pomysł? Zespół naszej agencji w wolnej chwili postanowił zrobić coś ciekawego w związku z wydarzeniami szeroko komentowanymi przez internautów. To nasza forma reakcji na ten incydent. W jeden dzień stworzyliśmy prostą grę, która po prostu ma być formą chwilowej rozrywki, niczym więcej - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marek Nowicki, dyrektor zarządzający agencji. Jak Wam się podoba gierka? Zabawne, a może przesadzone. Przecież w wypadku prowadząca Pytania na Śniadanie odniosła prawdziwe rany. Jej przyjaciółka, aktorka Katarzyna Zielińska, nie dalej jak dziś apelowała o więcej empatii.   Wypadek na planie - Marzena Rogalska ranna:

Katarzyna Zielińska o wypadku Marzeny Rogalskiej
Newsy
Katarzyna Zielińska o wypadku swojej przyjaciółki Marzeny Rogalskiej: "Dłoń nie została przebita..."
Apeluje o więcej empatii!

Katarzyna Zielińska, wieloletnia i bardzo bliska przyjaciółka Marzeny Rogalskiej, zabrała głos w sprawie wypadku dziennikarki w "Pytaniu na śniadanie", o którym mówi cały świat. Aktorka apeluje o więcej empatii dla Rogalskiej i dziwi się, dlaczego ten temat wzbudza takie emocje.   Katarzyna Zielińska: Dłoń nie została przebita tylko skaleczona Marzena Rogalska doznała poważnego urazu ręki, wykonując jedną ze sztuczek z gościem programu - iluzjonistą, Panem Ząbkiem. Wideo szybko podbiło sieć i dotarło do zagranicznych dziennikarzy. Katarzyna Zielińska bardzo współczuje swojej przyjaciółce: Kochani, znacie takie przysłowie „Gdybym wiedział, że się przewrócę to bym się położył”? Przypomniało mi się właśnie w związku z wypadkiem Marzeny Rogalskiej w programie Pytanie na śniadanie. Jak wiecie przyjaźnię się z Marzenką od lat i jest ona dla mnie jak siostra. To fajna, zakręcona, zwariowana, zawsze pozytywnie nastawiona do ludzi i świata osoba. W sobotę, w pracy zdarzył się jej wypadek. Cóż, takie rzeczy „chodzą po ludziach”. Na szczęście Marzence nic bardzo poważnego się nie stało, dłoń nie została przebita tylko skaleczona. Z wypadku Marzeny Rogalskiej śmiała się m.in. Doda. Zielińska apeluje o to, żeby odpuścić: Niestety, coś, co było wpadką programu i wypadkiem, który przydarzył się prowadzącej urosło do rangi ogólnonarodowej dyskusji nt. wszelakie – od politycznych po iluzjonistyczne . I choć bardzo bym chciała, żeby to była iluzja, to przyznaję, że jest mi przykro jako czytam co niektórzy piszą w tzw. „internetach” na temat Marzenki. Ludzie, więcej empatii i spokoju, a mniej hejtu i „darcia łacha”. Zobacz: Iluzjonista przebił gwoździem Rogalską, a teraz się tłumaczy! Jak było naprawdę?   Katarzyna Zielińska o Marzenie Rogalskiej.    

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej

Afera z "Gwoździem programu" z Pytania na śniadanie" ma dalszy ciąg. Po nieudanej sztuczce magicznej pana Ząbka, w której Marzena Rogalska została zraniona w rękę powstały wątpliwości, czy cała sytuacja w "Pytaniu na śniadanie" nie została ukartowana. Wszystko dlatego, że sam pan Ząbek zaczął sugerować taką możliwość w tabloidach. Dziś "Pytanie na śniadanie" wydało oświadczenie, w którym wzywa magika do publicznych przeprosin! A oto treść komunikatu z "Pytania na śniadanie".   Oświadczenie TVP w sprawie Rogalskiej i sztuczki z gwoździem TVP żąda przeprosin od Pana Ząbka TVP domaga się od Marcina Połoniewicza, iluzjonisty znanego jako Pan Ząbek, przeprosin oraz zaprzestania wszelkich wypowiedzi na temat incydentu, który wydarzył się 2 lipca na antenie TVP2. Podczas programu „Pytanie na Śniadanie” w wyniku nieudanej sztuczki doszło do zranienia prowadzącej Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska wystosowała do Pana Marcina Połoniewicza pismo z żądaniem przeprosin „za nieprofesjonalne zachowanie, (…) które naraziło na szwank wizerunek Telewizji Polskiej S.A. oraz redaktor Marzeny Rogalskiej, a także naraziło panią Rogalską na cierpienie fizyczne i psychiczne”, a także za późniejsze wypowiedzi Pana Połoniewicza, „sugerujące, że wypadek polegający na uszkodzeniu ręki pani redaktor Rogalskiej nie miał miejsca”. Ponadto Telewizja Polska domaga się, by iluzjonista zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi na temat powyższego zdarzenia. W piśmie wysłanym do „Pana Ząbka” TVP żąda, by przeprosiny zostały zamieszczone w wybranych tytułach prasowych oraz w Internecie, na wskazanych przez TVP portalach, w terminie 7 dni od jego otrzymania. TVP informuje też o możliwości wstąpienia na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym w przypadku, gdyby Marcin Połoniewicz nie zastosował się do powyższych żądań. Centrum Informacji TVP...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner