Marta Pałucka pierwszy raz w telewizji jako Miss World Poland 2015
ONS

Trenuje jeździectwo i ma chłopaka. Co jeszcze Miss Polski zdradziła w pierwszym wywiadzie w TV?

Marta Pałucka pierwszy raz w telewizji jako Miss World Poland 2015
ONS

Właśnie poznaliśmy laureatkę pierwszej edycji Miss World Poland. Spośród 14 kandydatek, konkurs piękności wygrała Marta Pałucka. Jury w którym zasiadła m.in. Natalia Siwiec zdecydowało, że to właśnie 21-latka z Sopotu będzie reprezentować nasz kraj podczas wyborów Miss World w Chinach. Najpiękniejsza Polka pojawiła się niedawno w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swoim sukcesie. Miss World Poland przyznała, że ma chłopaka oraz że modeling traktuje jako hobby. Co jeszcze zdradziła Marta Pałucka?

Zajmuje się obecnie, głównie sportem. Jeżdżę konno od wielu lat i swoje dalsze działania i te charytatywne i mój własny rozwój skierowany jest na sport. Jako zawód traktuje jeździectwo, jako hobby - modeling. Mówiąc zupełnie szczerze u mnie modeling skierowany jest na to, żeby zarabiać, żeby zarobić na swój sport. Ponieważ jeździectwo jest jednym z droższych sportów.

Marta Pałucka przyznała również, czym zamierza się zajmować, gdyby okazało się, że zostanie wybrana Miss Świata podczas wyborów w grudniu 2015.

Chciałabym przede wszystkim spróbować organizować dofinansowania dla dzieci bardzo uzdolnionych, które tak jak ja, nie do końca mogą realizować swoje sportowe ambicję ze względu na brak środków.

Trzymamy więc kciuki za sukces Marty Pałuckiej!

 

Zobacz również: Natalia Siwiec, Ewa Pacuła, Alicja Węgorzewska- to one wybrały Miss World Poland 2015.

 

Marta Pałucka

Marta Pałucka

Więcej na temat Marta Pałucka
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22