Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Marta Manowska pokazuje zdjęcie z łóżka! Prowadząca "Rolnik szuka żony" pokazała za dużo?

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Marta Manowska pokazała, jak wygląda jej poranek. Prowadząca "Rolnik szuka żony" wyznała fanom, że nie może rano wstać i pokazała zdjęcia z sypialni, na których wygina się w różnych pozach. Fotografie zrobione w pokoju hotelowym wywołały niemałe zamieszanie w sieci. Co prawda Marta Manowska już od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna na Instagramie, ale takich zdjęć nie publikuje codziennie! Sami spójrzcie...

Marta Manowska pozuje w łóżku!

Tym razem Marta Manowska zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcia z sypialni. Zdradziła, że ostatnio ma mnóstwo pracy i poprzedniego dnia przejechała ponad 700 kilometrów, jeżdżąc po Polsce i kręcąc kolejną edycję "Rolnik szuka żony". Gwiazda TVP podziękowała też swojej makijażystce, że zawsze jest z nią i dba o jej wizerunek:

„Daga! Błagam nie wstawajmy dzisiaj” Tak zaczął się dzisiejszy poranek. Od 28 czerwca nieustannie jesteśmy w trasie! (...) Przemierzając Polskę w odwiedzinach bohaterów 6 edycji @rolnikszukazonytvp cały czas odwiedzajac bohaterów 1 Edycji @thevoiceseniortvp i zjeżdżając do studia na nagrania! Nie wiem ile kilometrów przejechałam ale od wczoraj 720 a zaraz ruszam dalej! - napisała na Instagramie Marta Manowska.

Najwięcej komentarzy wywołały jej zdjęcia z łóżka. Internauci są zachwyceni, komplementują ją i zdradzają jej swoje sposoby na pobudkę:

Cudowna jak zawsze 

Odpalam muzykę i od razu więcej sił

Jak nie mogę wstać to myślę o pysznej kawie, którą zaraz wypije 

Jedna z Internautek napisała krytyczny komentarz: poza z ta noga na drugim zdjęciu co najmniej dziwna.  Ten wpis jednak szybko zniknął z profilu prezenterki TVP. Podobają Wam się coraz odważniejsze zdjęcia Marty Manowskiej?

Zobacz takżeTYLKO U NAS! Marta Manowska znalazła miłość na planie "Sanatorium miłości"?

 

Marta Manowska

Kim jest partner Marty Manowskiej?
Instagram

 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12