Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA

Marta Manowska pokazała, jak wygląda jej poranek. Prowadząca "Rolnik szuka żony" wyznała fanom, że nie może rano wstać i pokazała zdjęcia z sypialni, na których wygina się w różnych pozach. Fotografie zrobione w pokoju hotelowym wywołały niemałe zamieszanie w sieci. Co prawda Marta Manowska już od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna na Instagramie, ale takich zdjęć nie publikuje codziennie! Sami spójrzcie...

Marta Manowska pozuje w łóżku!

Tym razem Marta Manowska zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcia z sypialni. Zdradziła, że ostatnio ma mnóstwo pracy i poprzedniego dnia przejechała ponad 700 kilometrów, jeżdżąc po Polsce i kręcąc kolejną edycję "Rolnik szuka żony". Gwiazda TVP podziękowała też swojej makijażystce, że zawsze jest z nią i dba o jej wizerunek:

„Daga! Błagam nie wstawajmy dzisiaj” Tak zaczął się dzisiejszy poranek. Od 28 czerwca nieustannie jesteśmy w trasie! (...) Przemierzając Polskę w odwiedzinach bohaterów 6 edycji @rolnikszukazonytvp cały czas odwiedzajac bohaterów 1 Edycji @thevoiceseniortvp i zjeżdżając do studia na nagrania! Nie wiem ile kilometrów przejechałam ale od wczoraj 720 a zaraz ruszam dalej! - napisała na Instagramie Marta Manowska.

Najwięcej komentarzy wywołały jej zdjęcia z łóżka. Internauci są zachwyceni, komplementują ją i zdradzają jej swoje sposoby na pobudkę:

Cudowna jak zawsze 

Odpalam muzykę i od razu więcej sił

Jak nie mogę wstać to myślę o pysznej kawie, którą zaraz wypije 

Jedna z Internautek napisała krytyczny komentarz: poza z ta noga na drugim zdjęciu co najmniej dziwna.  Ten wpis jednak szybko zniknął z profilu prezenterki TVP. Podobają Wam się coraz odważniejsze zdjęcia Marty Manowskiej?

Zobacz takżeTYLKO U NAS! Marta Manowska znalazła miłość na planie "Sanatorium miłości"?

 

Marta Manowska

Kim jest partner Marty Manowskiej?
Instagram