Marta Kaczyńska urodziła. Ojcem dziecka jest Piotr Zieliński Dziecko Marty Kaczyńskiej Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie Marta Kaczyńska wyszła za mąż
Marta Kaczyńska urodziła. Ojcem dziecka jest Piotr Zieliński
1/4
Marta Kaczyńska urodziła. Ojcem dziecka jest Piotr Zieliński

Marta Kaczyńska urodziła syna, czy córkę? Zaledwie kilka dni temu córka nieżyjącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego wyszła za mąż za swojego partnera Piotra. Para wzięła ślub  tuż przed narodzinami ich dziecka, które przyszło na świat dokładnie 7 lipca w szpitalu w Trójmieście. O radosnych wydarzeniach poinformowała starsza córka Marty, Ewa, która pokazała na Instagramie zdjęcie maleństwa w całej okazałości. Do tej pory nie wiadomo jednak bylo, czy jest to chłopiec czy dziewczynka. Teraz wszelkie wątpliwości rozwiał mąż Marty Kaczyńskiej! 

Zobaczcie, co zdradził dumny tata!

Zobacz także: Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Mamy zdjęcia ze ślubu! Jak wyglądała jej suknia? ZOBACZ!

2/4
Dziecko Marty Kaczyńskiej
Instagram

Okazuje się, że Marta Kaczyńska urodziła syna! Radosną informacją w rozmowie z "Faktem" podzielił się szczęśliwy tata, Piotr Zieliński. 

To zdrowy, śliczny chłopczyk- przyznał świeżo upieczony tata. 

Gratulujemy! 

Zobacz także: Marta Kaczyńska wzięła ślub w sukni ślubnej za... 429 złotych!

3/4
Marta Kaczyńska z partnerem na zawodach CSIO w Sopocie
ONS.pl

Marta Kaczyńska ma również dwie córki: Ewę i Martynę, które są owocem jej poprzedniego związku. Córka byłego prezeydenta jest byłą żoną adwokata Marcina Dubienieckiego. Kaczyńska i Dubieniecki rozwiedli się w listopadzie 2016 roku. 

4/4
Marta Kaczyńska wyszła za mąż

Teraz córki Marty Kaczyńskiej mają braciszka! Całej rodzinie gratulujemy! 

Więcej na temat Marta Kaczyńska