Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach Marina w ciąży? Marina Łuczenko Marina  na wakacjach Marina Łuczenko
Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach
Instagram
Marina na wakacjach, a fani pytają o jedno!
1/5
Marina i Wojciech Szczęsny na wakacjach
Instagram

Pod koniec 2017 roku w mediach pojawiła się informacja, że Marina spodziewa się dziecka! Choć sama gwiazda oficjalnie nie zdementowała tej informacji, jej menadżer odniósł się do plotek mówiąc:

Autor artykułu skontaktował się ze mną i stanowczo zaprzeczyłem - to kolejny fake news o Marinie, po newsach o negocjacjach z Teatr Buffo, Coca-Colą, programem Agent - ktoś tu lubuje się w zmyślaniu newsów na temat Mariny - mówił nam Piotr Turek.

Ten komentarz jednak nie uciął plotek na temat ciąży gwiazdy, ponieważ ona sama, co nie jest do niej podobne, zamilkła w tym temacie. Obecnie gwiazda jest na wakacjach ze swoim mężem Wojtkiem Szczęsnym. Para odpoczywa w Dubaju, a Marina pochwaliła się właśnie fotką z wakacji, która znów wzbudziła emocje wśród jej fanów.

ZOBACZ: A jednak ciąża? Czy Marina Łuczenko zadecydowała już, gdzie przyjdzie na świat maleństwo?

2/5
Marina w ciąży?
Instagram

Marina pokazała zdjęcie z Dubaju, gdzie spędza wakacje ze swoim mężem. Gwiazda pokazała się w kolorowej, luźnej sukience, ale niektórzy fani i tak zwrócili uwagę na jej... brzuch.

Czy Ja widzę brzuszek ciążowy?, pisali fani.

Też widzicie brzuch :)?

3/5
Marina Łuczenko
Instagram/Marina Łuczenko

Zazwyczaj Marina, gdy jest na wakacjach, wrzuca wiele zdjęć w bikini, ale tym razem było inaczej. Pochwaliła się tylko jednym zdjęciem, a na dodatek zasłoniła na nim brzuch ręką. Patrząc jednak na jej figurę, ciężko byłoby stwierdzić, że jest w ciąży, ale kto wie...

4/5
Marina  na wakacjach
Instagram

Marina na wakacjach w Dubaju. 

5/5
Marina Łuczenko

W ostatnim wywiadzie Marina została spytana o to, czy planuje dziecko. Co wówczas odpowiedziała?

Nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko, ponieważ zawsze jest coś do zrobienia- i tak można przekładać w nieskończoność, ale myślę, że byłabym gotowa- zapewniła w rozmowie z magazynem.

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny