Szczęśni z synem Liamem

Marina Łuczenko-Szczęsna z rodziną pozuje pod Mont Blanc! Zobaczcie małego Liama z tatą!

Szczęśni z synem Liamem

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny razem z synkiem Liamem, postanowili spędzić święta Bożego Narodzenia we Francji i Włoszech. Gwiazda już wcześniej pochwaliła się zdjęciami, na których cała rodzina spędza czas przy choince i kominku - tak jak wiele innych gwiazd, które pokazywały jak spędzają święta. Teraz jednak Marina opublikowała fotografię, która zapiera dech w piersiach! Cała rodzina pozuje na tle Mont Blanc, a mały Liam jest wyraźnie zainteresowany pięknymi widokami!

Zobacz także: Marina i Wojciech Szczęsny będą mieć drugie dziecko? Znajomy zdradził ich plany!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny na zdjęciu w Alpach

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny razem z synkiem zwiedzali francuską stronę Alp, a następnie przenieśli się do Włoch. Na najnowszym zdjęciu dodanym przez Marinę na profil w mediach społecznościowych widać, w jak pięknym miejscu cała rodzina spędzała ten wyjątkowy czas! Gwiazda pod fotografią podsumowała również, jak upłynęły jej święta Bożego Narodzenia. 

Święta ,święta i po świętach... Mam nadzieje, że udało Wam się spędzić trochę czasu z bliskimi. My w tym roku z całą rodziną wybraliśmy się w góry. Najpierw Francja później Włochy. Uwielbiam ten czas, kiedy możemy po prostu być wszyscy razem, a wieczorami grać w gry przy kominku. Magia.
PS. Na zdjęciu najwyższy szczyt w Europie - podpisała zdjęcie Marina Łuczenko.

Naszą uwagę przykuła przede wszystkim stylizacja Mariny - na spacer gwiazda wybrała neonowy płaszcz, buty i torebkę od Chanel. Widać, że piosenkarka nawet na górskich wyprawach nie zapomina o dopracowanym looku.

Rodzinne zdjęcie Szczęsnych na tle Mont Blanc przypadło do gustu również fanom pary. 

Cudownie!

Śliczna rodzinka! 

Bajeczne zdjęcie

Ależ widoki 😍 - piszą fani. 

A Wam, jak się podoba? My trochę zazdrościmy tych pięknych widoków! 

 

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13