W ostatnim czasie Marina Łuczenko jest o wiele mniej aktywna w mediach społecznościowych, niż chociażby jeszcze kilka tygodni temu. Niedługo po ogłoszeniu drugiej ciąży nieco odsunęła się w cień, jednak nie mogła nie podzielić się tak ważną chwilą! Przerwała ciszę, by ogłosić szczęśliwą nowinę.

Reklama

Wielka radość w domu Mariny i Wojtka Szczęsnych

Marina i Wojtek tworzą jedną z lepiej rozpoznawalnych par, szczególnie w świecie sportu. Pobrali się w 2016 roku i od tamtej pory doczekali się synka Liama. Już niebawem jednak ich rodzina się powiększy, co ogłosili kilka miesięcy temu! Zakochani starają się pozostać aktywni w mediach społecznościowych i to właśnie tam dzielą się najważniejszymi momentami z życia.

Szczególnie przyglądając się profilowi Mariny Łuczenko możemy ujrzeć wiele rodzinnych kadrów czy zdjęć ze wspólnych podróży. Niestety, w ostatnim czasie jej aktywność w sieci znacząco zmalała, co najpewniej wynika z faktu, że jest w zaawansowanej ciąży. W końcu jednak chociaż na moment przerwała ciszę, by podzielić się z fanami cudowną wiadomością.

Marina i Wojciech Szczęsny
Marina i Wojciech Szczęsny Instagram @marina_official

Jak się okazało, 21 maja ona i Wojciech świętują swoją 8. rocznicę ślubu! Z tej okazji podzieliła się krótkim filmikiem, zawierającym pamiątkowe zdjęcia z tego dnia, a pod nim napisała wymownie:

8 lat! Kocham Cię

Internauci momentalnie wpadli w euforię i zasypali parę gratulacjami. Pojawiły się również głosy, że Wojtek i Marina są jedną z lepiej dobranych par!

Zobacz także
Piękni jesteście i tworzycie piękną rodzinę. Dużo zdrowia i szczęścia na kolejne lata
Najlepsza i najsłodsza rodzinka
Dużo miłości i radości dla was. Gratulacje kochani
Petarda. Najpiękniejsza Para. Życzę samych serdeczności w zdrowiu, szczęściu i miłości na dalsze lata życia

Marina i Wojtek Szczęsny powiedzieli sobie "tak" 21 maja 2016 roku na przedmieściach Aten, gdzie specjalnie dla nich zaśpiewał brytyjski artysta, James Arthur. O ceremonii, w której udział wzięły wyłącznie najbliższe im osoby, media długo się rozpisywały.

Również i my dołączamy się do gratulacji!

Reklama

Zobacz także: Tak wygląda królestwo Liama. Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała nagranie z pokoju syna

Marina i Wojciech Szczęsny
Marina i Wojciech Szczęsny Instagram/ marina_official
Marina i Wojciech Szczęśni z synem, Liamem
Instagram/@marina_officia
Reklama
Reklama
Reklama