Maria Pawłowska na planie serialu M jak miłość
Instagram

Gwiazda zniknęła z serialu przez problemy ze zdrowiem? Zobaczcie wpis Marii Pawłowskiej!

Maria Pawłowska na planie serialu M jak miłość
Instagram

Fani "M jak miłość" z pewnością zauważyli, że od jakiegoś czasu w serialu nie pojawia się Maria Pawłowska- czyli serialowa Ania. Jeszcze kilka tygodni temu wątek porzuconej przez Marcina (Mikołaj Roznerski) dziewczyny wzbudzał ogromne emocje wśród widzów. Marcin rozstał się z piękną dziennikarką by wrócić do Izy (Adriana Kalska). Jak już wiemy, Ania nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją i wpadła w depresję. Chodakowski próbował jej pomóc, ale dziennikarka udawała, że nie rozpacza już po rozstaniu. Teraz wątek Ani nie pojawia się w "M jak miłość". Dlaczego? Najnowszy wpis Marii Pawłowskiej wszystko tłumaczy. Aktorka miała problemy ze zdrowiem!

Gwiazda "M jak miłość" szczerze o swoim zdrowiu

Maria Pawłowska opublikowała ostatnio wpis, w którym zdradza dlaczego na jakiś czas musiała zniknąć z życia publicznego. Okazuje się, że gwiazda serialu "M jak miłość" miała problemy ze zdrowiem. Jak się czuje teraz? 

Musiałam się ostatnio pozmagać z moim zdrowiem, stąd dłuższa nieobecność właściwie wszędzie. Ale powoli wszystko się układa, wracam, zaczynam kilka nowych projektów, jest dobrze 🙂 Dziękuję za wszystkie wiadomości, bardzo mnie grzały w serducho- napisała na Instagramie. 

Pod wpisem aktorka opublikowała swoje najnowsze zdjęcie, którym zachwycili się jej fani. Maria Pawłowska pozuje w bardzo odważnej stylizacji!

Klasa sama w sobie 💣💥👌
Nie wiem na co patrzeć. Czy na oczy czy na usta czy na dekolt. Już mnie oczy 👀 bolą 😝
Przepiękna kobieta 😍😍😍😍- pisali internauci. 

Marii Pawłowskiej życzymy więc duży zdrowia! Myślicie, że teraz znów pojawi się w "M jak miłość"? A może serialowa Ania zniknęła już na zawsze? Zobaczcie zdjęcie i wpis aktorki.

Maria Pawłowska miała problemy ze zdrowiem.

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51