Margaret wzięła ślub
Facebook

Margaret wzięła ślub?! Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Margaret wzięła ślub
Facebook

Margaret jakiś czas temu zniknęła z show-biznesu. Powodem miały być jej problemy ze zdrowiem. Teraz okazuje się, że podczas tej przerwy piosenkarka zdecydowała się na odważny krok! Wszystko wskazuje na to, że Margaret i raper KaCeZet są już po ślubie!

Zobacz także: Kim jest mąż Margaret, KaCeZet? Piotr Kozieradzki ma córeczkę z poprzedniego związku

Margaret i KaCeZet wzięli ślub?

Jak już wspomnieliśmy, Margaret zrobiła sobie przerwę w karierze. Po intensywnym roku, podczas którego wydała nowy album oraz zasiadła w jury "The Voice of Poland", artystka poczuła potrzebę odpoczynku. Na próżno szukać jej na oficjalnych imprezach. Margaret zrezygnowała także ze swojej aktywności w sieci. Okazuje się jednak, że w jej życiu prywatnym dzieje się naprawdę sporo!

Na Facebooku "Psychonauta Foundation" pojawiły się właśnie zdjęcia, które wskazują na to, że Margaret i jej partner, Piotr Kozieradzki, wzięli ślub! Uroczystość miała się odbyć w wyjątkowym obrządku.

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - czytamy na wspomnianym fanpage'u.

Jeśli to prawda, to życzymy młodej parze dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia!

Kim jest mąż Margaret?

Margaret i Piotr Kozieradzki spotykają się już od ponad roku. Mężczyzna, tak jak i ona, jest artystą. Raper występuje pod pseudonimem KaCeZet. Margaret i jej chłopak nagrali nawet kilka wspólnych kawałków. Piotr Kozieradzki jest już ojcem. KaCeZet wychowuje córkę ze związku ze znaną warszawską DJ-ką. Czyżby teraz planował kolejne dziecko, tym razem z Margaret? Czas pokaże!

Czyżby para faktycznie wzięła ślub?

Margaret zniknęła z show-biznesu kilka miesięcy temu. Powodem miały być jej problemy zdrowotne

Margaret odchodzi z The Voice of Poland
EastNews

 

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56