Małgorzata Jamroży Margaret i Piotr Kozieradzki KaCeZet wzięli ślub! Uroczystość odbyła się w Peru. Zdjęcia pary pojawiły się na Facebooku "Psychonauta Foundation" i wygląda na to, że ślub odbył się w wyjątkowym obrządku:

Reklama

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - napisano na fanpage'u.

Kim jest mąż Margaret Piotr Kozieradzki znany pod pseudonimem KaCeZet?

Instagram

Zobacz także: Margaret wzięła ślub?! Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Kim jest KaCeZet, mąż Margaret?

Piotr Kozieradzki to znany muzyk, który występuje pod pseudonimem KaCeZet. Muzyk ma 35 lat i urodził się w Warszawie. Znany jest w szczególności miłośnikom muzyki reggae. Mówi się, że Margaret i KaCeZet mieli się ku sobie już od kilku lat, ale oni nie komentują swojej relacji publicznie.

O zaręczynach Margaret poinformowała na jednym ze swoich koncertów w Stodole. Wraz z KaCeZetem mieli wykonać utwór "Daenerys & Jon Snow". Zapraszając muzyka na scenę, powiedziała:

Chciałabym teraz zaprosić na scenę mojego prywatnego narzeczonego - wyznanie to zaskoczyło zgromadzoną pod sceną publiczność

Koncert miał miejsce pod koniec ubiegłego roku.

KaCeZet jest wokalistą i autorem tekstów. W latach 2002-2008 był częścią zespołu Tabula Rasa, wydając album pt. "Niczego". Współpracował również z zespołem Dreadsquad, nagrywając album "Stara szkoła". W latach 2011-2013 występował w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty.

Jego najpopularniejsze piosenki to:

- "Czego ona chce" - KaCeZet & Dreadsquad
- "Nadciąga"- KaCeZet & Fundamenty
- "Mistrz" - KaCeZet & Fundamenty
- "Niech gadają" - KaCeZet & Fundamenty z gościnnym udziałem Kamila Bednarka
- "Chwile bez słów" gościnnie na płycie Margaret

KaCeZet ma córeczkę ze związku z DJ-ką Niną Kozieradzką znaną też pod pseudonimem Neen Nah.

Zobacz także: Znamy plany Margaret na przyszłość. Będziecie zaskoczeni, dlaczego znika z show-biznesu!

Margaret i KaCeZet wzięli ślub! Uroczystość odbyła się w Peru. Mąż Margaret to znany muzyk, wokalista i autor tekstów.

Margaret ogłosiła przerwę w karierze i wycofała się z mediów społecznościowych. Nie jest już tak aktywna jak wcześniej. Spodziewaliście się, że szykowała się do tak ważnego wydarzenia w życiu?

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama