Margaret i Agnieszka Chylińska o dzieciach
ons


Na festiwalu Top Trendy 2014 spotkały się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pierwszego dnia w którym poznaliśmy wykonawcą TOP, swój jubileusz świętowała m.in. Agnieszka Chylińska. Wokalista wraz z fanami obchodziła 20-lecie swojej pracy artystycznej. Na tej samej scenie wystąpiła również Margaret - wokalistka, która niedawno rozpoczęła swoją przygodę z muzyką, a mimo to odnosi już międzynarodowe sukcesy. Przypomnijmy: 

Kilka godzin przed rozpoczęciem koncertu TOP, rozmawialiśmy właśnie z Margaret, która zdradziła nam, że to właśnie na koncert Chylińskiej czeka najbardziej. Gwiazda O.N.A. była kiedyś jej idolką, w związku z czym ta nie mogła powstrzymać emocji kiedy spotkała ją przy toalecie.
 

Czekam na występ Agnieszki Chylińskiej. Z resztą przed toaletą się z nią spotkałam i rzuciłam się na nią: "Boże święty, ja miałam Twoje kasety jak byłam dzieckiem", a ona mówi, że jej dzieci mają teraz moje płyty, więc to było strasznie miłe. Uwielbiam ją, od dziecka zawsze jej słuchałam - zdradza.
 

Dzieci Agnieszki są w wieku 1-8 lat, więc szybko zaczęły swoją przygodę z muzyką. I to dobrą muzyką. Kiedy ma się takich rodziców, nie jest to jednak dziwne.

Zobacz: Zaskakujący gest ze strony Chylińskiej. Tego nie spodziewał się nikt 

Pierwszy dzień Top Trendy 2014: