Marcin Tyszka o Małgorzacie Rozenek i Agnieszce Szulim
ONS

Tyszka o szansach celebrytek na karierę w modelingu: Są za stare! Wybrał dwie najlepsze

Marcin Tyszka o Małgorzacie Rozenek i Agnieszce Szulim
ONS

Marcin Tyszka w swoich ocenach w Top Model bywa bezwzględny. Nie szczędzi przykrych słów uczestnikom, jego krytyka jest jednak zawsze budująca i konstruktywna. Szczególnie bezlitośnie oceniał Mateusza Magę. Przypomnijmy: Tyszka ostro do Magi: Po co przyszedł do Top Model? Psychiki brak!

W rozmowie z tvn.pl Marcin musiał ostatnio wybrać gwiazdy, które miałaby szansę na zrobienie kariery w modelingu. Fotograf jest zdania, że show biznes w Polsce jest za stary na wybiegi, wybrał jednak dwie osoby, które według niego miałaby największe szanse - Małgorzatę Rozenek i Agnieszkę Szulim:

Trudno powiedzieć. Kariera  w modelingu to 15, 16, 18 lat -  to górna granica, kiedy się zaczyna. Wszystkie gwiazdy polskiego show-biznesu mają troszkę więcej lat, ten polski show-biznes jest chyba trochę za stary. Z wyglądu - Agnieszka Szulim jest super sexy, ma piękne proporcje, to samo Małgorzata Rozenek, mają świetne proporcje, świetne ciała, pięknie się prezentują - ocenił Marcin


Co na to Agnieszka i Małgorzata?

Zobacz: Miłość Górala i Kaczyńskiej z Top Model kwitnie. Są PIERWSZE oficjalne zdjęcia paryAgnieszka Szulim i Piotr Woźniak -Starak na premierze w kinie:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30