Newsy

Barbara Nowacka była pierwszą modelką Marcina Tyszki! Jak wspomina ją fotograf? WIDEO

Barbara Nowacka była pierwszą modelką Marcina Tyszki! Jak wspomina ją fotograf? WIDEO

Marcin Tyszka i Barbara Nowacka - liderka Zjednoczonej Lewicy, poznali się na planie programu dla dzieci i młodzieży „5-10-15”, gdzie m.in prowadzili „Szortpres”. Ponadto Barbara Nowacka była... modelką Marcina Tyszki i wystąpiła na jego pierwszej okładce w „DD Tygodniku”. Tyszka niedawno pokazał te archiwalne zdjęcia na swoim Facebooku. A jak fotograf wspomina znajomość z obecną liderką lewicy?

Zawsze się z Basią lubiliśmy. Podziwiam jej siłę polityczną. Ona tonowała atmosferę na planie, a ona potrafiła wszystkich pogodzić. I tak zostało. Podziwiam jej siłę polityczną, bo ja ją znałem jako skromną, delikatną i romantyczną dziewczynę - mówi w Party.pl.

Co jeszcze zdradził Tyszka?

 

Zobacz także:  Czy Barbara Nowacka miała romans z Adrianem Zandbergiem z partii Razem?

 

Barbara Nowacka w obiektywie Marcina Tyszki w 1993 roku

Barbara Nowacka sprzed lat
Marcin Tyszka/Facebook


Barbara Nowacka sprzed lat
Marcin Tyszka/Facebook

 

 

 

Joanna Krupa o relacjach Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki w Top Model
Newsy
Czy Tyszka i Woliński to zgrany duet? Joanna Krupa zdradza, co łączy jej kolegów z Top Model WIDEO
Kto się czubi, ten się lubi?

Joanna Krupa rzadko bywa w Polsce. Teraz przyleciała do kraju z racji promowania nowego sezonu Top Model. Modelka uwielbia swoją pracę, a przy okazji może spotkać się ze swoimi przyjaciółmi - Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką . Tylko przed naszą kamerą gwiazda zdradziła jak wygląda praca na planie z nimi: Oni tak sobie dogryzają! I większość tego nie idzie do telewizji, ale ja tak się śmieje zawsze. Co jeszcze powiedziała?  

Marcin Tyszka o Top Model
Newsy
Co Marcin Tyszka wie o Top Model? Sprawdziliśmy to! WIDEO
Musicie to zobaczyć

Nasza reporterka postanowiła sprawdzić wiedzę jurorów Top Model na temat programu. Specjalnie dla nich przygotowała serię pytań. Zobaczcie jak poradził sobie z nimi Marcin Tyszka !

Marcin Tyszka o Małgorzacie Rozenek
ONS
Newsy
Tyszka przed naszą kamerą zmasakrował Rozenek. Tak złej opinii nie wystawił jej nawet Wojewódzki
Fotograf po raz kolejny podważył jej kompetencje

Zeszłotygodniowy odcinek "Project Runway" wywołał ogromne poruszenie. Dawno już żaden zaproszony gość specjalny nie wzbudził takiego zainteresowania jak Małgorzata Rozenek , która wdała się w ostrą wymianę zdań z Anją Rubik. Zobacz:  Rubik i Rozenek w Project Runway pokłóciły sie o projekt. Doszło do ostrej wymiany zdań Po premierowym odcinku Marcin Tyszka krytycznie ocenił Perfekcyjną Panią Domu. Fotograf zamieścił w internecie zdjęcie z Magdą Gessler i wyraźnie podkreślił, że jest jedyną osobą, która bardzo dobrze zna się na gastronomii i hotelarstwie. Tym samym uderzył w czuły punkt prowadzącej "Piekielny Hotel". Przed naszą kamerą postanowił odnieść się do tego komentarza: Ja i Anja żyjemy w tym świecie hoteli od 20 lat, pracujemy w tym świecie i uważam, że żeby komentować coś na temat hotelarstwa trzeba być klientem tych najlepszych hoteli, przeżyć kilkaset nocy w najróżniejszych miejscach, bo to jest trochę tak jakbyś krytykowała Bentleya wyłącznie czytając przewodnik o tym samochodzie . A musisz nim pojeździć, sprawdzić go i wtedy o tym mówić. Nie zabrakło też pochwał dla Magdy Gessler : Uważam, że Magda Gessler jest dla mnie wyrocznią, jeśli chodzi o gastronomię i hotelarstwo, ale też o życie . Ona w tym świecie pracuje, ona w tym świecie żyje. Popieracie? Zobacz:  Tyszka zarzucił Rozenek brak umiejętności. Zrobił to bardzo ironicznie, wychwalając inną gwiazdę

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner