Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Marcin i Jakub w "M jak miłość" znów będą w niebezpieczeństwie! Iza postawi mężowi ultimatum?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Jakub i Marcin w poprzednim sezonie „M jak miłość” rozpoczęli współpracę i założyli agencję detektywistyczną „Karski i Partnerzy”. Iza nie była zachwycona tym pomysłem, bo obawiała się, że Marcin przez nową pracę będzie stale w niebezpieczeństwie. Nie pomyliła się, bo od razu Chodakowski i Karski zostali pobici. Zapowiada się, że w nowym sezonie wątek agencji detektywistycznej będzie znacznie rozwinięty, co potwierdza Krzysztof Kwiatkowski, który właśnie pochwalił się nowym zdjęciem z planu. Aktor zapowiada nowe problemy w tym duecie?

W agencji detektywistycznej "Karski i Partnerzy" będzie się działo! 

Marcin Chodakowski nie potrafi trzymać się z daleka od problemów. Teraz w duecie z Jakubem obaj będą przyjmowali sprawy, które mogą sprowadzić na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Serialowy Karski pochwalił się na Instagramie zdjęciem z planu i wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" częściej będziemy oglądać ten duet!

Razem z @mroznerski pozdrawiamy z planu @mjakmilosc.official !! 💪💪👍👍 Agencja detektywistyczna Karski i Partnerzy działa pełną parą🔥🔥🔥🍾🍾  - napisał na Instagramie Krzysztof Kwiatkowski. 

Wygląda na to, że spokój w rodzinie Chodakowskich nie zapanuje na długo. Iza dopiero teraz dochodzi do siebie po sprawie z Arturem, a tymczasem Marcin  zapewni jej nowe zmartwienia przez swoją pracę w agencji detektywistycznej. Taki obrót spraw z pewnością jej nie ucieszy!

Zobacz także: Kamil zniszczy małżeństwo Magdy i Andrzeja? W nowym sezonie "M jak miłość" będzie się działo! 

Iza boi się o Marcina. Sądzi, że nowa praca zagraża ich bezpieczeństwu!

Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Iza po ostatnich wydarzeniach marzy jedynie o spokojnym życiu! Przy Marcinie będzie to trudne!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22