Czyżby prawda w końcu wyszła na jaw? Już w marcu tego roku media obiegła informacja, że Marcelina Ziętek i Piotr Żyła rozstali się. Pojem pojawiły się spekulacje, że być może do siebie wrócili. Zdjęcie, które opublikowała dziś gwiazda serialu "19+" wyjaśnia chyba wszystko. Jak więc jest naprawdę?

Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są razem!

Pod koniec stycznia magazyn "Party" poinformował, że Marcelina Ziętek i Piotr Żyła rozstali się, wciąż jednak utrzymują ze sobą bardzo dobre relacje. Potem były Walentynki, których polski skoczek z oczywistych względów nie będzie wspominał najlepiej. Tymczasem była małżonka sportowca - Justyna Żyła - która rozstała się z nim w mało przyjaznej atmosferze, nagle zaczęła pisać o nim dużo cieplej - jak choćby przy okazji Dnia Mężczyzn, albo ostatnio, kiedy wspomniała o Piotrze w bardzo ciepły sposób w jednej relacji...
Z drugiej strony była żona nie ukrywa, że znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Justyna pokazała nawet romantyczne zdjęcia z partnerem. Tymczasem Marcelina Ziętek ciągle wspierała skoczka na arenach sportowych, a teraz... pokazała zdjęcie, które wiele może wyjaśniać!

Bawimy się - napisała Ziętek.

Na serii wspólnych zdjęć z Piotrem Żyłą widać, że są szczęśliwi, uśmiechnięcie i się obejmują. A gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości w serii hasztagów Marcelina Ziętek poinformowała, że są na weselu w Zakopanem i będą bawić się do samego rana. Do tego dodała wszystko wyjaśniający hasztag #love!

Fani skoczka i młodej aktorki natychmiast zauważyli to bijące od nich szczęście:

Zobacz także

Śliczna para z was razem
❤️Cudowni! Udanej zabawy ????❤️
W końcu wspólne zdjecia ????

Reklama

My również życzymy szampańskiej zabawy! Do samiuśkiego rana...

Instagram/@marceepan
Reklama
Reklama
Reklama