Piotr Żyła jest jednym z najbardziej utalentowanych skoczków polskiej kadry. Podczas sobotniego konkursu w Planicy w drugiej serii poszybował tak daleko, że wylądował na pierwszym miejscu podium. Tym samym obronił tytuł mistrza świata i jednocześnie - skacząc 105 metrów - pobił rekord skoczni. Dumy i radości z tego wielkiego osiągnięcia Piotra Żyły nie kryje jego ukochana. Na Instagramie Marceliny Ziętek pojawił się krótki filmik, na którym dziewczyna skoczka wprost zalewa się łzami, gratulując sportowcowi.

Reklama

Marcelina Ziętek we łzach. Tak pogratulowała Piotrowi Żyle zdobycia mistrzostwa świata

Choć podczas ostatniego konkursu w Planicy Piotr Żyła nie miał zbyt dobrego startu i skoczył 97,5 metra, to jednak w drugiej serii wprost poszybował, deklasując konkurentów. Fani z radością zareagowali na ten fantastyczny wynik. Polski skoczek nie tylko obronił mistrzowski tytuł, który wywalczył w 2021 roku w Obersdorfie. W zachwyt wpadła także ukochana Piotra Żyły - Marcelina Ziętek.

instagram/@marceepan

Zobacz także: Marcelina Ziętek odsłania umięśniony brzuch. Lepszy niż u Anny Lewandowskiej?

Na jej Instagramie pojawił się krótki filmik, na którym widzimy zalewającą się łzami wzruszenia aktorkę. Pokazała także fragment występu ukochanego. Zapłakana Marcelina Ziętek nie była wprost w stanie nic powiedzieć, a do relacji dodała tylko krótki, wymowny komentarz:

- Ale jestem dumna Kochanie - napisała wzruszona ukochana Piotra Żyły.

marceepan/Instagram

Zobacz także: Tak Marcelina Ziętek dba o Piotra Żyłę. Grilluje w bikini! "Przez żołądek do serca"

Zobacz także

Marcelina Ziętek jest związana z Piotrem Żyłą od 2020 roku, jednak pierwsze informacje o tym do mediów dotarły nieco później. początkowo skoczek i jego dziewczyna ukrywali swoją miłość, ale fani szybko doszli, jak po nitce do kłębka, że polski skoczek jest związany z młodą aktorką, znaną z seriali TVN "Szkoła" i "19+". To zresztą szybko stało się powodem do negatywnych komentarzy ze strony internautów, którzy uważali, że sportowiec nie powinien się wiązać z tak młodą osobą. Ostatecznie od tamtej pory minęło już kilka lat i najwyraźniej wszyscy przyzwyczaili się do ich związku i go zaakceptowali. A oni pokazują, że łączy ich prawdziwa miłość.

Najnowsze stories Marceliny Ziętek jest na to koronnym dowodem. Gratulujemy Piotrowi Żyle mistrzowskiego tytułu!

Darko Bandic/Associated Press/East News
Instagram/marceepan/
marceepan/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama