Marcelina Ziętek i Piotr Żyła coraz chętniej chwalą się swoją miłością. Zakochani przeszli już mały kryzys, a nawet rozstanie, ale wygląda na to, że ich kłopoty sercowe są już przeszłością. Para wybrała się razem na wesele i nie szczędziła sobie czułości. Fani są zachwyceni dopytują zakochanych o ich wesele... Odpowiedzieli?

Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła cieszą się swoją miłością, planują własne wesele?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła nie mieli łatwych początków związku. Zakochani musieli zmierzyć się z ostrą krytyką Justyny Żyły, która publicznie w nie najlepszych słowach wypowiadała się o swoim byłym mężu i jego nowej partnerce. Na szczęście rodzinne waśnie są już przeszłością, Justyna Żyła pogodziła się z Piotrem Żyłą i nawet wypowiada się o nim w samych superlatywach. Być może zmiana relacji Piotra Żyły z żoną, wpłynęła na złagodzenie rodzinnych stosunków i dzięki temu prywatne życie skoczka w końcu się ułożyło.

Jeszcze kilka miesięcy temu pojawiły się informacje o rozstaniu Marceliny Ziętek i Piotra Żyły. I chociaż do rozstania faktycznie doszło, wyszło na jaw, że para nie umie bez siebie żyć. Zakochani pochwalili się swoim powrotem i romantycznymi zdjęciami wywołując falę komentarzy, a teraz pokazali kolejne pełne czułości zdjęcia z wesela!

marceepan/Instagram

Zobacz także: Marcelina Ziętek straci pracę?! Hitowa produkcja z jej udziałem znika z anteny!

Na fotografiach, które pokazała Marcelina Ziętek, zakochani nie szczędzą sobie czułości! Wspólne zdjęcia pary poruszyły fanów, którzy pod fotografiami zostawili mnóstwo gratulacji i zachwyconych komentarzy. Padło także pytanie o to, czy zakochani planują ślub i wesele...

Zobacz także

- Pięknie razem wyglądacie????❤️

- Piękna para????????

- Super z Was para ????

- Pięknie! Kiedy Wasza kolej? Życzę szczęścia ❤️ - dopytują fani.

Niestety, para nie odpowiedziała na pytania fanów.

marceepan/Instagram

Para nie szczędziła sobie czułości i upamiętniła wyjątkowy dzień licznymi fotografiami. Marcelina Ziętek pochwaliła się także swoją stylizacją. Na wesele, gwiazda "19+" wybrała sukienkę w panterkowy print, zdecydowała się także na szpilki z siateczki i czarną marynarkę. Jej stylizacja bardzo spodobała się fanom!

A Wy co sądzicie o takiej stylizacji na wesele?

Zobacz także: Justyna Żyła z czułością o Piotrze Żyle: "Tatuś zgodzi się na wszystko"

marceepan/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama