East News
Ada jej odpowie?
1/4
East News

 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Nie dość, że tworzą związek w życiu prywatnym, to jeszcze ich postacie w "M jak miłość" znowu się do siebie zbliżą. Podobno jednak cieniem na ich relacji pokłada się... Marcelina Zawadzka! Plotki głoszą, że piękna modelka miała wystąpić w "M jak miłość", jednak nie zgodziła się na to Adriana Kalska. Jaka jest prawda? Czy Adriana Kalska faktycznie powinna czuć się zazdrosna o byłą partnerkę swojego ukochanego? Marcelina Zawadzka pokusiła się o zaskakujący komentarz. Zobaczcie sami!

 

POLECAMY: "To nic przyjemnego" Adriana Kalska ma już dość! Zobacz, co mówi o związku z Mikołajem Roznerskim

2/4
Marcelina Zawadzka na gali z okazji 18. urodzin portalu Wizaz.pl
East News

 

Marcelina Zawadzka komentuje związek Roznerskiego i Kalskiej

 

Marcelina Zawadzka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post zdementowała plotki, jakoby miała pojawić się w serialu "M jak miłość". A jak zareagowała na wzmiankę o tym, że Adriana Kalska może być o nią zazdrosna?

 

- To jest bez sensu bycie zazdrosną o coś takiego. Trzeba myśleć o sobie i o tej relacji, którą się ma z daną osobą, a nie patrzeć na innych. Więc jeśli to prawda to nie ma się czym obawiać, bo to już jest za nim i za mną. Adriana widać czuje się niepewnie. Jak dostałabym propozycję zagrania sceny z Mikołajem, to musiałabym się zastanowić, dbam o higienę pracy, więc nie wiem - powiedziała Marcelina Zawadzka.

 

Pamiętacie jeszcze jej związek z Mikołajem Roznerskim?

3/4
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

 

Mikołaj Roznerski i Marelina Zawadzka: historia związku

 

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka zaskoczyli wszystkich, gdy wyszło na jaw, że się spotykają. Para poznała się w "Pytaniu na śniadanie". Aktor był wtedy gościem wydania, które prowadziła Marcelina Zawadzka. Podobno między nimi od razu zaiskrzyło. Jednak Mikołaj Roznerski był wtedy w związku z Olgą Bołądź. Ta miłość nie przetrwała, a przystojny aktor postanowił spróbować zdobyć serce pięknej modelki. Jak widać udało mu się. Jednak ta miłość również nie potrwała zbyt długo. Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka rozstali się zaledwie po kilku miesiącach. 

4/4
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na randce

 

Czy Adriana Kalska faktycznie może czuć się spokojna? Ciekawe, czy odpowie coś na komentarz Zawadzkiej? :)