Rafał Maślak w granatowym garniturze
ONS

Rafał Maślak jest prawdziwym szczęściarzem. Po rozstaniu z Kamilą Nicpoń pociesza go inna piękna kobieta. Kto to taki?

Rafał Maślak w granatowym garniturze
ONS

Rafał Maślak może liczyć na wparcie rodziców po rozstaniu z Kamilą Nicpoń. Przystojny model w Walentynki poinformował swoich fanów, że jego związek rozpadł się, a on sam przeżywa obecnie trudne chwile. Decyzję o rozstaniu podjęła Kamila Nicpoń. Jednak Mister Polski 2014 nie ukrywa, że zamierza walczyć o serce swojej ukochanej. Poparcie w staraniach o powrót Kamili ma w... mamie!

Na swoim Facebooku Rafał zamieścił zdjęcie z rodzicami i zdradził, że to właśnie mama poradziła mu, by nie poddawać się w walce o tę miłość.

W życiu są lepsze i gorsze chwile, ale na szczęście mam super rodziców, na których zawsze mogę liczyć. Zrobili mi dzisiaj niespodziankę i przyjechali do Poznania na Targi Mody Poznan Fashion Fair. Uśmiech od razu pojawia się na twarzy i dziękuję Ci MAMO za bezcenną radę i jak zawsze mądre słowa. Masz racje, o miłość trzeba walczyć.... - czytamy w poście modela.

Przy okazji, Rafał Maślak zdradził, jak wyglądają jego rodzice. Trzeba przyznać, że mama modela jest piękną kobietą! Ojcu Rafała również niczego nie brakuje. Teraz już wiemy, po kim ulubieniec kobiet odziedziczył swoją urodę... Myślicie, że Rafałowi uda się odzyskać ukochaną?

 

Zobacz też: Afera koperkowa, czyli Rafał Maślak odpowiada Szymonowi Majewskiemu: "Dziękuję za zainteresowanie moim łonem".

 

Rafał Maślak w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie rodziców.

Rafał Maślak
Facebook

 

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń nie są już razem.

Jeszcze niedawno byliśmy świadkami ich czułego pożegnania na lotnisku.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń  się całują na lotnisku

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12