Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek
Facebook

Małgosia Borysewicz pochwaliła się uroczymi fotkami z wakacji, a przy okazji pokazała twarz swojego synka! Małgosia to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek show "Rolnik szuka żony". Rolniczka wzięła udział w czwartej edycji programu i znalazła w nim miłość swojego życia-Pawła Borysewicza. Para już kilka miesięcy po zakończeniu nagrań "Rolnika" podjęła decyzję o ślubie, a po jakimś czasie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Dokładnie 27 lutego Małgosia urodziła syna, Rysia. Młoda mama przez jakiś czas nie pokazywała w sieci zdjęć na których widoczna była twarz chłopca, jednak ostatnio jej fani po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda syn rolniczki! Teraz Małgosia Borysewicz pokazała kolejne fotki syna!

Małgosia pokazała zdjęcia z wakacji

Okazuje się, że Małgosia i Paweł dopiero teraz znaleźli czas, żeby wyjechać na wakacje. Para zabrała swojego synka na urlop, a dumna mama pochwaliła się fotkami z plaży. Gdzie wyjechali? Okazuje się, że Małgosia, Paweł i ich syn Ryś wypoczywają nad morzem. 

Rodzinka.pl #chwilerazem #nadmorzem #dlanaswakacjesieniekończą- napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie. 

Więcej zdjęć Małgosia pokazała w relacji na InstaStories. Na fotkach widać twarz małego Rysia! Do kogo jest bardziej podobny, do mamy czy taty? 

Zobaczcie, jak Małgosia razem z mężem i synem wypoczywają na wakacjach! Ryś jest uroczy! 

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowym wózkiem syna. Znamy markę i cenę!

Małgosia Borysewicz pokazała twarz synka.

Małgosia Borysewicz pokazała twarz syna
Instagram

Małgosia z rodziną wypoczywa nad morzem.

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony