Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w modnej sukience. Identyczna jest na wyprzedaży w Zarze za 49 złotych
Instagram/Rolnik w szpilkach

W którym miesiącu ciąży jest Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony"? Zdradziła kiedy narodziny córeczki

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w modnej sukience. Identyczna jest na wyprzedaży w Zarze za 49 złotych
Instagram/Rolnik w szpilkach

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" już niebawem po raz drugi zostanie mamą. Uczestniczka hitowego programu TVP1 w mediach społecznościowych często informuje swoich obserwatorów o samopoczuciu w drugiej ciąży, a ostatnio nawet pochwaliła się, że wybrała już z mężem imię dla dziecka. 

Te dwa lata były intensywne dla nas. Nie spodziewałam się takiego ogromu szczęścia w tak krótkim czasie. o Jest Paweł, jest Rysio (...) za chwilę będzie nasza córeczka Blaneczka - powiedziała w "Rolnik szuka żony".

Teraz Małgosia Borysewicz pochwaliła się nową stylizacją i zdradziła, że jest już w 7. miesiącu ciąży, a to oznacza, że córeczka rolniczki najprawdopodobniej przyjdzie na świat już w listopadzie. Rodzina święta Bożego Narodzenia spędzi już w powiększonym gronie!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz opublikowała na Instastories swoje nowe zdjęcie w jesiennej stylizacji, na którą złożyła się długa sukienka marki Masuria i beżowe botki. Model Dolores, który kosztuje 139 zł idealnie sprawdzi się zarówno podczas ciąży, jak i po narodzinach dziecka ze względu na odpinane guziki.

Pod zdjęciem w jesiennym zestawie rolniczka napisała:

Kiedy próbujesz być modelką na pryzmie i zdajesz sobie sprawę, że masz mocną folię i 7 miesięcy minęło CI jak 5 minut. 

Widać, że uczestniczka "Rolnika' nie może się już doczekać, aż córka pojawi się na świecie. Być może  już niedługo pochwali się wyprawką dla córeczki? A tymczasem zobaczcie, jak wygląda Małgosia Borysewicz w 7. miesiącu ciąży!

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" opisuje trudny dzień, chodzi o jej syna! "Nie mogłam mu pomóc. To było straszne"

Małgosia Borysewicz w 7. miesiącu ciąży
Instagram

 

Małgosia i Paweł już niedługo zostaną rodzicami. Na świecie pojawi się uch córeczka!

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48