Mąż Małgorzaty Sochy Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim
Mąż Małgorzaty Sochy
1/5
Mąż Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha urodziła drugą córkę! Maleństwo otrzymało imię Basia, a o wszystkim poinformował Łukasz Jemioł. Gwiazda przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, a do pracy wróci dopiero za kilka miesięcy. Co Małgorzata Socha mówiła o macierzyństwie i swoim mężu, Krzysztofie, przy okazji pierwszej córki, Zosi?

 

Małgorzata Socha urodziła. Kim jest jej mąż?

W lipcu 2008 roku Małgorzata Socha wyszła za mąż za biznesmena Krzysztofa Wiśniewskiego, który na początku nie był przekonany do małżeństwa:

Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: „Chcę być twoją żoną". Chyba potrzebował takiego impulsu, bo od pięciu lat jesteśmy małżeństwem  - mówiła jakiś czas temu w Twoim Stylu. 

Zobacz także: Małe zwierzęta domowe dla dzieci 

 

W 2013 roku na świat przyszła ich córka, Zosia. Krzysztof bardzo mocno angażuje się w wychowanie córeczki:

Dwadzieścia lat temu były po prostu inne wzorce. Kobiety przejmowały większość zadań związanych z opieką nad dziećmi i domem. Były Zosiami Samosiami. A dziś mamy równouprawnienie. Zawsze czekam na Krzysia z kąpielą małej. Świetnie opiekuje się naszą córeczką, a kąpiel buduje ich więź. Uważam, że zarówno mama jak i tata znają potrzeby dziecka, ale - jak zawsze - chodzi o dobre chęci - mówiła w "Grazii".

Zobaczcie zdjęcia Małgorzaty i Krzysztofa. Szczęśliwym rodzicom składamy jeszcze raz gratulacje!

 

Zobacz także: Małgosia Socha zdradza nam szczegóły swojej diety! Już wiemy, dlaczego jest taka szczupła!

 

 

2/5
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim
3/5
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim
4/5
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim
5/5
Małgorzata Socha z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim