Natalia Kukulska i Małgorzata Socha w biało-czarnych stylizacjach
East News

W popularnej warszawskiej restauracji Signature odbyła się kolejna odsłona projektu Signature Gwiazd. Podczas uroczystej kolacji do menu restauracji zostały wprowadzone dania Anity Lipnickiej i jej meża Marka Graya oraz Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana. Wykwintne potrawy zostały przygotowane przez parę, a największe zachwyty wzbudziła główne danie, którym była grillowana ośmiornica.

Gwiazdy jako pierwsze miały okazję spróbować nowego menu. Na imprezie pojawiła się Małgorzata Socha, Natalia Kukulska z mężem, Anita Sokołowska, Borys Szyc z narzeczoną oraz Katarzyna Zielińska. Jak wyglądały gwiazdy? Zdecydowanie królowała czerń! Sami zobaczcie...

1/4
Anita Lipnicka w koronkowej sukience

Anita Lipnicka i Mark Grey byli głównymi kucharzami tego wieczoru. Przygotowane przez nich własnoręcznie dania jako pierwsze miały okazję spróbować zaproszone do restauracij gwiazdy. Piosenkarka na tę okazję wybrała elegancką czarną suknię z koronki, w której wyglądała doskonale!

2/4
Katarzyna Zielińska w kombinezonie

Na klasyczną czerń postawiła też Katarzyna Zielińska. Założyła czarny kombinezon z delikatnym połyskiem, przewiązany w pasie. Ostatnio gwiazda przyzwyczaiła wszystkich do jasnych, pastelowych stylizacji, a tym razem zdecydowała się na odmianę. Trzeba przyznać, że ten wybór to strzał w dziesiątkę. 

3/4
Borys Szyc i Justyna Napiórkowska

Na zestaw w czarnym kolorze zdecydowała się też Justyna Nagłowska, narzeczona Borysa Szyca. Podobnie jak Katarzyna Zielińska wybrała kombinezon, ale jej wybrała model o znacznie luźniejszym kroku.

4/4
Anita Sokołowska w czarnym spodniach

Ta klasykę zdecydowały się również Omena Mensah i Anita Sokołowska. Jak widać, czerń nadal króluje na salonach!

Zobacz także:  Natalia Kukulska pokazała zdjęcie ze studniówki syna, Jana! "Duma"